چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲

اجرای سرود حماسی سلام فرمانده در دلفان با حضور خواننده این اثر فاخر / توضیحات امام جمعه در این‌باره

حجه الاسلام والمسلمین خانی امام جمعه و مسئول بنیاد مهدویت شهرستان دلفان در مورد اجرای – سرود سلام فرمانده- در شهرستان گفت:

سرود حماسی سلام فرمانده و استقبال بی نظیر از آن باعث رضایت مقام معظم رهبری نفسی فداه شد و این کار علاوه بر اینکه یکی از مصادیق جهاد تبیین است، نشان دهنده این است که ما چقدر در زمینه تولید‌ات فاخر فرهنگی کم کار کرده ایم و از طرفی جامعه امروز به چه اندازه تشنه هنر و معارف اسلامی است.

نسل جدید با همخوانی سرود حماسی «سلام فرمانده» آمادگی و بیعت با امام عصر (عج) را مشق کرده و جامعه پردازی می کنند که به بنای «نظم جدید جهانی» ختم خواهد شد، ان‌شاالله.

این سرود فاخر صرفاً جشن نیست بلکه اعلام آمادگی و تمرین دادن فرزندانمان است برای حمایت از حکومت جهانی امام زمان – اواحنا فداه.

به مدد الهی و همت بلند مردم شهرستان‌مان اجتماع چند هزار نفره نسل دهه نودی و نوپای انقلاب به همراه خانواده های ولایتمدار این عزیزان، در زاد روز ولادت امام رضا – (ع) ، ساعت یازده / شنبه بیست و یکم / با حضور تهیه کننده و خواننده این نماهنگ بصیرتی ارزشمند؛ «جناب حاج ابوذر روحی و تیم همراه» در شهرستان دلفان ورزشگاه شهدای نورآباد، زمین چمن فوتبال واقع در منصورآباد روبروی پایانه مسافربری اجرا خواهد شد.

ستاد مردمی در جهت بهتر برگزار شدن اجرای این سرود تشکیل شده است ، کسانی که به هر نحوی قصد حمایت چه فکری ، چه مالی و چه پرداخت نذورات را دارند به اعضای ستاد در موکب های مسقر در همین مکان اجرای برنامه مراجعه کنند و دوستان هیاتی به جد این روزها مشغول به پوشش محیطی متناسب با شان مردم عزیزمان هستند.

یک نظر

  1. از حجت‌الاسلام خانی کمال تشکر وقدردانی را دادم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *