دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام‌ شهروند درباره زمینهای گلدشت چشمه خانی / قابل توجه رئیس محترم بنیاد مسکن شهرستان دلفان

✍️⁩ باسلام
این زمینهای گلدشت چشمه خانی کی باید تعیین تکلیف شوند؟! قبلا می‌گفتیم دولت روحانی است، الان که رئیس جمهور هر روز از ساخت مسکن حرف میزند ولی شما با وجود گذشت ۱۰ سال از تفکیک زمین و با وجود رشد بیش از حد جمعیت روستای چشمه خانی نورعلی برای ساخت این زمین‌ها هیچ اقدامی نمیکید؟؟

چرا این نهاد بزرگ باید تسلیم مالکین روستا بشه و جوانانی که ۱۰ سال به بالا چشم انتظار ساخت این زمین‌هایی که نه مجوز ساخت دارن و نه کشاورزی!؟

آقای الفتی رئیس محترم بنیاد مسکن، راستی میدانید قیمت این زمین‌ها الان توسط مالکین روستا چند شده؟؟؟ بخدا با زمین‌های بنیادی، تقریبا هیچ تفاوتی از لحاظ قیمت نداره اما متاسفانه مردم، سوخته ی مالکین و بنگاه های معاملاتی شده اند و اداره شما بیخیال مردم!!!!!

راستی به روستای چشمه خانی گذری داشته باشید ببینید تعداد بنگاه های معاملاتی چقدر بیشتر از شهرستان هستند، اینا همان مالکین اون زمین‌ها هستن که شما بی‌خیالشون شدید و هر کسی برای خرید زمین اقدام میکند، مالکین (بنگاه ها) می‌گویند بنیاد مسکن گفته تا یک ماه آینده مجوز ساخت میده و مردم با نام بنیاد قربانی این افراد می‌شوند!!!

آقای الفتی رئیس جوان و انقلابی بنیاد مسکن، خواشمندیم گزارشی از مجوز ساخت این زمین های رها شده بدهید که مردم بازیچه دست این مالکین و بنگاه ها نشوند.


» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)


Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *