سه شنبه , ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

مدیر غیربومی جایگزین مدیر بومی ورزش و جوانان دلفان شد

از چند روز پیش خبر تغییر قریب الوقوع مدیر بومی اداره ورزش و جوانان دلفان با یک مدیر غیربومی رسانه‌ای شد…

نسیم دلفان – بر پایه این‌ گزارش مراسم تودیع و معارفه ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان بزودی (به احتمال قوی فردا شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه) برگزار خواهد شد.

با حکم سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان ، آقای ملکشاهی از رومشگان بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان جایگزین مسلم یوسفی می‌شود.

این انتصاب غیربومی در سکوت کامل مدیران ارشد شهرستان از جمله نماینده مردم در مجلس انجام می‌شود.

جالب اینکه در شهرستان بروجرد نیز رییس اداره ورزش و جوانان مورد تغییر قرار گرفت اما دکتر گودرزی نماینده این شهرستان در نامه‌ای تند و اعتراضی ، به این انتصاب واکنش نشان داد.

نماینده بروجرد مطرح کرد:
اجازه ندهید مصالح مردم و ورزش استان فدای سیاست بازی و‌ فامیل بازی‌ها شود

بسم الله الرحمن الرحیم
در حوزه ورزش بروجرد مسأله‌ای پیش آمده که هیچ ارتباطی با مدیریت ورزش نداشته است اما بهانه انتقام‌جویی سرپرست اداره کل با‌ایشان شده است. بنده در حوزه عزل و نصب‌ها صرفاً زمانی ورود می‌کنم که حقی تضییع شود حال این حق، حق شخصی کسی باشد و یا حق اجتماعی و عمومی و حقی که انقلاب بر گردن همه دارد. مشروعیت اینجانب و امثال اینجانب در نظام مقدس جمهوری اسلامی به دفاع از حق و عدالت است. در این موضوع سرپرست اداره کل ورزش به جای بررسی و تصمیم‌گیری عادلانه و معقول صرفاً ورزش را با سیاست بازی‌های غلط پیوند‌زده و هزینه تراشی نموده است و با آبروی مدیری بازی نموده است که به هر ترتیب بدون حاشیه چند صباحی ورزش بروجرد را از تنش‌های گذشته دور نمود و البته خدماتی نیز انجام داد. اینکه مدیر بماند یا برود در اختیار بنده نیست و به سلسله مراتب خودش بستگی دارد اما اینکه به بهانه غلطی برای رسیدن به خواسته‌های سیاسی با آبروی مدیر‌ی بازی بشود حتماً سکوت نخواهم کرد و بنده اعلام می‌کنم حامیان‌ایشان دست از حمایت‌های بی‌دریغ خود بردارند و اجازه ندهند مصالح مردم و ورزش استان فدای سیاست بازی و‌فامیل بازی‌ها شود در غیر اینصورت مجبور خواهم شد قدری صریح‌تر با مردم سخن بگویم. از وزیر ورزش می‌خواهم احقاق حق نماید و الّا حتماً در مجلس شورای اسلامی طبق وظیفه موضوع را دنبال می‌کنم و شخص وزیر ورزش باید پاسخگو باشد.

والسلام علی عبادالله الصالحین
عباس گودرزی۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

طی چند روز گذشته، به موجب ابلاغ صادره از طرف سید آرش قیاسیان مدیرکل ورزش وجوانان استان، سعید رشنو بعنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان بروجرد منصوب و محمود رحمتی عزل شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *