سه شنبه , ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان دلفان به ریاست فرماندار

جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان به ریاست فرماندار دلفان با حضور اعضاء در محل فرمانداری برگزاری شد.

نسیم دلفان – مهندس قهرمانی فرماندار شهرستان در این جلسه با پیگیری و مطالبه مصوبات و دستورات جلسات قبلی و شنیدن توضیحات اعضا عنوان کرد: کشت هرگونه محصول آبدوست ممنوع بوده و برق چاه های غیر مجازی که اقدام به فعالیت نمایند سریعا قطع خواهد شد.

وی ضمن قدردانی از اعضای شورای حفاظت از منابع آب افزود: ادارات مربوطه با تمام قوا با همکاری نیروی انتظامی و سپاه جهت جلوگیری از کاشت محصولات آبدوست وارد عمل شده، با اتحاد به کمک همدیگر از کاشت هرگونه محصول آبدوست جلوگیری بعمل آورند.

قهرمانی اظهار داشت: بخشداران با همکاری دهیاران و نیروهای جهادی تمام هوش و حواس خود را جمع کنند تا کسی نتواند محصول آبدوست کاشت کند و روزانه گزارش های لازم را به فرمانداری اعلام نمایند.

وی ادامه داد: گشت مشترک شورای حفاظت از منابع آب بصورت مستمر و روزانه در حال گشت زدن در مزارع کشاورزی بوده و تحت هیچ شرایطی نباید اجازه کاشت محصول آبدوست را به احدی بدهند چون با متخلفین بشدت برخورد خواهد شد.

این مسئول در پایان گفت: چاه های غیر مجاز حتما پلمپ و برق آنها قطع خواهد شد و در صورت مقاومت به دستگاه قضا معرفی و جریمه های سنگین برایشان لحاظ خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *