سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۴۰۳

مهمان بر خط آبان ماه/هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان به سوالات مخاطبان پاسخ دادند

… جلسه مهمان بر خط (آبان ماه) نسیم دلفان برگزار شد …

حکومت اسلامی یعنی حق سوال برای مردم و  وظیفه پاسخ گویی و شفاف سازی برای مسئولان، پاسخ گویی و رفع شبهه ، برای مسئولین حکومت اسلامی واجب الهی است…نسیـــم دلفـان – همانطور که به مخاطبان گرامی قول دادیم مهمان بر خط آبان ماه نسیم دلفان بنا به نظر شما گرامیان نمایندگانی از هیئت مدیره فاز ۳ و فاز ۴ فرهنگیان بودند که چهارشنبه گذشته این جلسه برگزار شد.

 در این جلسه حسن محمودی عضو هیئت مدیره فعلی تعاونی مسکن فرهنگیان و سخنگوی این هیئت و همچنین یوسف خدادادی نایب رییس هیئت مدیره سابق (فاز ۳) به سؤالات ما پاسخ دادند.

هردو مهمان گرامی بخصوص محمودی نماینده هیئت مدیره فعلی با کلی اسناد ومدارک در جلسه حضور یافت و انصافأ برای تک تک پاسخ هایی که می داد مدارک مستندی را ارائه داد که صحت گفته های ایشان را تایید می نمود.

آنچه که مسلم بود و مستندات نشان می داد این بود که تعدادی اندک از فرهنگیانی که اغلب هم غیر بومی بودند با فرافکنی و شایعه پراکنی سعی داشتند که تلاش و پیگیری های هیئت مدیره تعاونی را خدشه دار نشان دهند اما گویایی اسناد و مدارک چیز دیگری را اثبات می کرد.

در بررسی مدارک مستنداتی مشاهده شد که نشان می داد دو یا سه نفر از فرهنگیان غیر بومی و حتی چند نفر بومی که تحت تاثیر آنان قرار گرفته اند و نامشان برای دیگر فرهنگیان محرز است اقدام به جمع آوری امضاء از همکاران کرده و از برگه های امضاء شده سوء استفاده هایی در جهت کارشکنی در مسیر فعالیت تعاونی نموده اند.

گفتگوی خودمان را با مهمانان از آخرین اخبار درباره این اراضی شروع کردیم.

حسن محمودی سخنگوی هیئت مدیره فعلی تعاونی ضمن خیر مقدم به خبرنگاران نسیم دلفان و تقدیر از پیگیری های این رسانه ، در پاسخ به سؤال ما گفت : بحث فاز ۳ و ۴ یا همان ۸۰ هکتاری فرهنگیان نورآباد پس از پیگیری های بسیار زیاد و نامه نگاری های متعدد نهایتأ در شورای توسعه استان به ریاست شخص استاندار و با حضور نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی جناب آقای سوری برگزار گردید.

به گفته وی ، در این شورا با وجود کارشکنی برخی افراد حاضر در جلسه ، اما با دفاع جانانه ای که نماینده شهرستان از الحاق اراضی مورد بحث به طرح جامع شهری نمود الحمدالله نیمی از این اراضی (۴۰ هکتاری فاز ۴) مورد موافقت قرار گرفت اما فاز ۳ در آن مقطع مورد تصویب قرار نگرفت.

این عضو تعاونی اظهار داشت : در جلسه شورا نماینده شهرستان فاز ۳ و ۴ را دو برادر دو قلو خواند و تاکید داشت که هر دو فاز مورد تصویب قرار گیرند. این اصرار ایشان باعث شد که اعضاء کمیسیون خصوصأ استاندار محترم قول داد حل مشکل فاز ۳ را نیز در آینده نزدیک در دستور کار قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه اکنون پس از طی مراحل قانونی و بررسی اسناد مربوطه ، نهایتأ طرح در وزارت مربوطه تصویب شده است ، گفت : همانطور که قبلأ نیز اطلاع رسانی کردیم ، کمتر از یک ماه پیش کتابچه و نقشه طرح در سه نسخه به استان ارسال گردیده و یک نسخه از آن تحویل شهرداری نورآباد شد.

متاسفانه فعلأ ابلاغ رسمی برای آغاز بکار از سوی استانداری به شهرداری ارسال نشده و طی صحبتی که روز عاشورا پس از نماز ظهر با نماینده شهرستان داشتیم ایشان قول داد بزودی ابلاغ استانداری را نهایی خواهد کرد و همچنین قول داد پس از آغاز بکار فاز ۴ پیگیری فاز ۳ را جدی تر از گذشته در دستور کار قرار دهد.

یکی از کامنت های مخاطبان این بود که به نظر می رسد اعضاء تعاونی برای فاز ۴ بیشتر تلاش می کنند و فاز ۳ را خیلی پیگیری نمی کنند!

حسن محمودی در این زمینه گفت : خدای سبحان را گواه می گیرم هر زمانی که نامه نگاری انجام دادیم و هر زمانی که به مسئولین مراجعه داشتیم برای پیگیری این اراضی ، همیشه ۸۰ هکتار (فاز ۳ و ۴) را با هم مطرح کردیم و هیچگاه این فازها را از هم جدا ندانستیم.

وی افزود ما وقتی با رأی اعضاء به هیئت مدیره راه پیدا کردیم یعنی در مقابل همه آنها چه فاز ۳ و چه فاز ۴ مسئولیم و اگر کوچکترین کوتاهی در هر یک از این دو مجموعه داشته باشیم در پیشگاه خداوند متعال بایستی پاسخگو باشیم.

چرا فاز ۳ تصویب نشد؟

محمودی در پاسخ به این سؤال اظهار داشت : در شورای توسعه هر دو فاز ۳ و ۴ مطرح شد اما اعضاء شورا یکسری آیتم های خاص خود را در نظر میگیرند از جمله اینکه وضعیت پیشرفت شهر مورد نظر به چه سمتی پیش می رود و آیا این پیشرفت و توسعه شهر به آن سمت معقولانه است یا خیر؟ ضمنأ زمانی که اراضی مورد بررسی جزء اراضی کشاورزی محسوب شوند ، این را در نظر می گیرند که کلاس این اراضی از نظر مرغوبیت کشت در چه سطحی قرار دارد…

 وی تصریح کرد، علاوه بر موارد فوق چند آیتم دیگر که در واقع تحلیل های تخصصی کارشناسان حاضر در جلسه شورای توسعه است نیز در روند تایید اراضی و مزید شدن به طرح جامع شهری تاثیر بسزایی دارد.

این مسئول اضافه کرد ، تمام تلاش ما و مسئولین برای تصویب هر دو فاز بود اما متاسفانه در آن جلسه فقط فاز ۴ مورد تصویب قرار گرفت ولی پیگیری ها برای فاز ۳ همچنان ادامه دارد و همانطور که اشاره شد استاندار و نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی نیز د ر این باره قولهای مساعدی داده اند.

کامنتی هایی از سوی مخاطبان درج شده و گویای این مطلب است که تعدادی از فرهنگیان فاز ۳ سعی داشتند با ارسال طومارهایی جلوی تصویب فاز ۴ را بگیرند ، پرسیدیم موضوع چیست؟

حسن محمودی با نشان دادن روگرفت طومارهای مورد بحث موضوع مطرح شده را تایید کرد.

در این طومار ها از تعدادی از فرهنگیان امضاء گرفته شده بود، اما در بررسی این طومارها موارد جالبی مشاهده شد.

۱ – امضاء های فرهنگیان در برگه های جداگانه ای جمع آوری شده و به پیوست نامه هایی با موضوعات متفاوت به چندین ارگان ارسال شده بود.

۲ – ارسال چندین نامه با موضوعات مختلف به ارگانها (به پیوست طومار امضاء ها) نشان می داد از برگه امضاء کنندگان بدون اینکه خودشان درجریان باشند سوء استفاده شده است.

برای اینکه اطمینان حاصل شود که آیا امضاء کنندگان در جریان موضوع نامه ها بوده اند یا خیر ، با چند تن از آنان تماس گرفتیم.

دو نفر اظهار نمودند به ما گفته شده این امضاء ها برای برگزاری مجمع و پیگیری تعاونی مصرف فرهنگیان است و اصلأ ربطی به فاز ۴ نداشته است.

سه نفر دیگر از گفتگو کنندگان ادعا کردند که در جریان این موضوع نبوده اند و امضاء آنان برای جلوگیری از تصویب فاز ۴ نبوده ، آنها گفتند ما فکر کردیم امضاء برای پیگیری فاز ۳ است.

در تماس های بعدی دو نفر گفتند که چطور می شود ما برای جلوگیری از تصویب فاز ۴ این برگه ها را امضاء کرده باشیم درحالی که خودمان نیز در فاز ۴ سهیم هستیم ، امضاء ما برای پیگیری فاز ۳ بوده است نه ممانعت از تصویب فاز ۴ ، ایشان تاکید داشتند که از امضاء های ما سوء استفاده شده است.

همه کسانی که با آنان صحبت کردیم اظهار نمودند : چند تن از فرهنگیان غیر بومی و تعداد اندکی بومی فریب خورده ما را برای این امضاء ها تشویق نمودند…

ایشان تقاضا داشتند بعلت سوء استفاده از برگه امضاء ها ، بایستی تعاونی مسکن از متولیان این امر شکایت رسمی نماید و ما نیز پشتیبان تعاونی خواهیم بود.

محمودی درباره این طومارها گفت برخی از دوستانی که ندانسته این طومار ها را امضاء کرده بودند وقتی متوجه شدند که موضوع طومار با چیزی که به آنان تفهیم شده زمین تا آسمان فرق دارد بلافاصله به تعاونی مراجعه کرده و ادعا کردند که امضاء خود را پس می گیرند.

زمانی که تیم جدید هیئت مدیره روی کار آمد اراضی فاز ۳ هنوز بلاتکلیف بود و صاحبان آنها با مشکل مواجه بودند ، از نماینده هیئت مدیره فاز ۴ پرسیدیم ، با وجودی که هنوز فاز ۳ تعیین تکلیف نشده ، چرا هیئت مدیره منتخب اقدام به ثبت نام و خریداری فاز جدید (فاز ۴) کردید؟ آیا بهتر نبود تمرکزتان را به سامان دادن اراضی فاز ۳ سوق می دادید؟

………………..

» بخش دوم مهمان بر خط آبان ماه/ادامه گفتگوی تعاونی مسکن فرهنگیان نورآباد

» بخش پایانی/هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان به سوالات مخاطبان پاسخ دادند

۴۸ نظر

 1. باسلام خدمت نسیم دلفان بابت این رویه مناسب که انصافا فراتر از حد تصور درعرصه قلم جنب وجوش ومسولیت پذیرید
  همچنین با استناد به فرمایشات آقای محمودی از نماینده بزرگوار و شریف شهرستان حاج آقا سوری ممنونیم و خداوند به ایشان خیر دو دنیا عنایت کند و در پایان از یگیری ها و اطلاع رسانی عضو هیات مدیره جناب حسن محمودی ممنون و متشکریم
  امیدوارم خداوند به کلیه خادمین و مسولینی که در راه خدمت به مردم قدم بر میدارند موفق و پیروز و سربلند باشند

 2. از سایت نسیم دلفان جهت پیگیری های شبانه روزی متشکریم
  هنچنین از تمام عزیزانی که در این راستا تلاش نموده و ما فرهنگیان مستاجر را دل خوش میکنید سپاسگزارم،استاندار محترم ، نماینده سخت کوش شهرستان جناب سوری عزیز، فرماندار عزیز، هیئت مدیره تعاونی مسکن بخصوص محمودی خستگی ناپذیر .
  دعای خیر ما فرهنگیان بی سر پناه همراه لحظه لحظه زندگیتان

  • جمعی از فرهنگیان دانش

   بابت این امرخداپسندانه از تمامی مسولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزیز سپاسگزاریم سرافراز وسربلند باشید

 3. خداوند به آبروی امام زمان عج به شماها که بااین کارخیر دل ماها رو شاد کردید ممنونیم واقعا بابت فاز ۴ زبان جهت تشکر وتقدیر از جناب نماینده دلفان درمجلس شورای اسلامی وآقای استاندار وفرماندار وهیت مدیره محترم ودوست نازنینم برادران محمدی نسیم ومحمودی تعاونی سپاسگزاریم دعای قلبی ما سلامتی وسربلندی شماست امیدوارم با یک بسیج جهادی مشکل دیگر همکاران در فاز ۳ هم حل شود

  • خبر مسرت بخشی بود جناب آقای محمدی ممنونیم امیدوارم همیشه خوش خبر باشی از همه وهمه وهمه سپاسگزارم

 4. خداوند به حق فاطمه زهرا به هرکسی که جهت ازادسازی اراضی ما فرهنگیان گام برداشته اند در سختیها تنها نگذارد بخدا از ته دل دعامیکنم وقتی خبری جدید و دلخوش کننده از این اراضی میشنوم قلبم شاد می شود من دو فرزند دارم و بجز این زمین فرهنگیان هیچ زمین دیگری به اسم من نیست،خداوند به شما عزت دهد

 5. باسلام وعرض ادب ازحضورنسیم دلفان ومحمودی عزیز ممنونیم وخداقوت همچنین تاامروز آقای سوری واستاندار وفرماندار بزرگوارانه حامی وپشتیبان بودند که جای تقدیرو تشکردارد
  زندگی یک پژواک است!!
  هرآنچه می فرستید باز می گردد…!
  هرآنچه می کارید درو می کنید..!
  هر آنچه می دهید می گیرید
  یادتان باشدزندگی یک پژواک است وهمیشه به سمت شما باز می گردد

 6. ف‏ ‏‏دولیسکان

  از‏ ‏همه‏ ‏بویژه‏ ‏اعضای‏ ‏تعاونی‏ ‏بخصوص‏ ‏حسن‏ ‏محمودی‏ ‏ممنونم‏ ‏خدا‏ ‏قوت‏ ‏.باید‏ ‏از‏ ‏سو‏ ‏استفاده‏ ‏کنندگان‏ ‏امضا‏ ‏فرهنگیان‏ ‏شکایت‏ ‏شود‏ ‏مرگ‏ ‏بر‏ ‏اخلال‏ ‏گر‏ ‏مرگ‏ ‏بر‏ ‏بدبین‏ ‏ظالم‏ ‏خدا‏ ‏رسوایشان‏ ‏کند‏ ‏.درود‏ ‏بر‏ ‏مسولین‏ ‏دلسوز‏ ‏نظام

 7. م ح عضوفاز سه

  یکی از فرق های انسان باخدا این است که: انسان تمام خوبی هارا بایک بدی فراموش می کند!!! ولی خداوند تمام بدی هارا بایک خوبی فراموش می کند
  <<<سلام وخسته نباشید خدمت مدیرمسول نسیم دلفان وتمامی همکارانش در این وبسایت مردمی وبدون تعارف
  از زحمات آقای سوری و دکترباقری ممنونیم بنده سال گذشته به همراه دوتن از دوستانم به تعاونی برای اولین بار مراجعه کردم که از نزدیک دوموضوع رادیدم یکی تعداد نامه های کثیری در خصوص فاز ۳ که در تابلو وگوشه وکنار دفترتعاونی بود و دیگری صدای ضبط شده استاندار واقای سوری وباقری درجلسه شورای توسعه که الحق جهت تصویب سنگ تموم گذاشته بودند که متاسفانه در آن جلسه نماینه شهرداری آقای..ونماینده جهاد مخالف الحاق بودند بااین حال بنده از ان روز تاکنون علیرغم مشکلات فراوان ازهیات مدیر فعلی راضیم وخدابه همگی خیروبرکت دهد امیدوارم هنوز ناامیدنشده باشند واین روند پیگیری را ادامه دهند واز تمامی اعضاخواهشمندم همچنان حامی وپشتیبان باشیم درشرایط کنونی بخدای رستگار این بهترین کار ممکن است

 8. بنده نیز به سهم خودم از زحمات نتیجه بخش هیت مدیره وکلیه سمت داران بزرگواری که در خصوص تغییرکاربری تلاش کردند خالصانه سپاسگزارم از حاج آقامحمدی نماینده دور قبل وحاج آقاسوری واستاندار و مکاتبه وپیگیری همکارتوانایم برادر محمودی وهمچنین مدیر محترم سایت نسیم دلفان که صبورانه حضورپررنگ داشتند

 9. شاد کردن قلبی بایک عمل، بهترازهزاران سر است که به نیایش خم شده باشد.
  بدین وسیله از تمامی بزرگواران و مسولینی که درجهت رفاه بهتر وتامین بخشی از معیشت فرهنگیان گام برداشتند بسیار ممنونیم واجروپاداش همگی باسیدالشهدا ع

 10. همین که پیگیر فاز ۳ هستید بسیار متشکریم امیدوارم بحق گلوی بریده سرورو سالار شهیدان دعایمان مستجاب شود .

 11. از تمام مسولین ممنونیم که این اراضی بلا تکلیف ما را فراموش نمیکنن.خدایی همیشه فکر میکردم که هیئت مدیره ما فاز سه ایها را فراموش کرده اند تاشما میگویید که اقای محمودی با مستندات مدعی این بودند که در کنار فاز چهار همیشه پیگیر بوده اند از شما نسیم جان بابت اطلاع رسانی و از برادر محمودی بابت پیگیری بسیار ممنون و متشکریم.خداون کسی را که سنگ انداز آزادی این اراضی فاز سه است را بی آبرو ورسوای دو عالم کنه

 12. خداوند به همه ی شما پاداش خیر عطا کند انصافا زحمت کشیدید وماهمچنان حامی وپشتیبان تعاونی خواهیم بود

 13. نسیم دلفان ممنونیم امیدوارم ازنماینده شهرستان وهیات مدیره ودیگر مسولین بخواهیداینک که فاز۴ تموم شده نیرو وانرژی مضاعفی برای رفع مشکل فاز ۳ بذارند وماروهم ازنگرانی دربیاورند امیدوارم همکاران هم بجای تخریب وتوهین از هیت مدیره حمایت کنیم تا بایاری خدا مشکل تغییر کاربدی حل شود

 14. بی شک هرانسانی گره از کار فروبسته ی همنوع خودبگشاید خداوند کارخیرش را بی اجرو پاداش نخواهد گذاشت بنابرین به شکرانه این امرخیرو خداپسندانه از آقای سوری واستاندار وفرماندار وامام جمعه محترم و مدیراین سایت مردمی که اخیرا تمامی اندیشه ها اعم از اصلاح طلب واصول گرا را مخاطب خود قرارداده وبدوراز مسایل جناحی حامی همه است تقدیر وتشکر بعمل می آید امیدوارم خداوند همه ی مارا جز صالحین قراردهد درپایان از زحمات هیت مدیره مخصوصاهمکار گرامی جناب محمودی نیز ممنونیم سربلندی همه آرزوی قلبی ماست

 15. خداوند به آقای سوری استاندار وفرماندار اجرمعنوی اعطا فرماید

 16. با سلام خدمت همه همکاران وسایت نسیم دلفان تلاش وپیگیریهای جناب محمدی را ارج مینهیم خداوند به شما عزت وآبرو عطا نماید.بی انصافیست که از همه سرورانی که نسبت به این موضوع پیگیری نموده اندتقدیر وتشکر نشود .صمیمانه قدر دان تلاش های شما عزیزان هستیم.و من الله توفیق

 17. علی رضا فاز3

  تقدیر تشکر مینمایم از کلیه مسولین که فاز ۴رو درست کردید اینجانب ازتمام مسولین خصوصا نماینده محترم شهرستان خواهشمندم درخصوص فاز ۳ هم تلاش مستمر انجام بدهندوبفکر نیمی از معلمین دلسوز که عضواین فاز اند هم باشند ضمنا ازسایت نسیم وتعاونی بابت این شیوه اطلاع رسانی وپاسخ گو بودن ممنونیم امیدوارم این روند ادامه داشته باشد

  • باسلام خطاب بنده بامسولین مرتبط باموضوع است آقایان برای خاطر خدا به شهرهای همجوار تشریف ببرید وببینید درطی این سالیان اخیر چقدر شهرک سازی شده وچه مقدارهنگفتی زمین به محدوده شهر الحاق شده بخاطر خدا مشکل فاز ۳ روهم حل کنید این اراضی چسبیده به شهراست ودیگه فاصله آنچنانی ندارد خواهشمندیم پیگیری فرمایید درضمن دراین شرایط الزاما حامی تعاونی فعلی خواهیم بود باتشکر

 18. باسلام از زحمات آقای سوری نماینده محترم دلفان ومدیر مسول سایت نسیم دلفان ممنونیم واز شما خواهشمندیم تاحصول نتیجه نهایی فاز ۳ راپیگیری نمایید

 19. امیدوارم آقای سوری در مقابل این همه فرهنگی که از وی تشکر می کنند احساس مسولیت بیشتری بکند وبیشتراز گذشته درخصوص رفع مشکل اراضی فرهنگیان اقدام کند

 20. فرهنگی ،صبور

  توصیه ای دوستانه به هیئت مدیره ی فعلی و سابق: عالیجنابان دست از این سیاه بازی بردارید که بنده به اتفاق چند نفر از دوستان وکلاء در این مورد دادخواستی به موضوعیت اختلاص و… بر علیه شما تهیه نموده ایم و بزودی زود شما اعضای هر دوهیئت مدیره را به یقین در محاکم صالح خواهیم دید،که چه مدارک و مستنداتی برای دفاع خودارائه خواهید کرد،وعده ی ان روز بسیار نزدیک است عزیز دل…. خواهیم دید که این سیاه نمایی در ان روز به دادتان می رسد یا نه؟؟؟؟!!!!.

  • با سلام بر نسیم همیشه قهرمان دلفان داستان داره قشنگ میشه،بعضی از این همکاران فرهنگی برگ شکواییه رو اول امضا کردنن بعدش دوباره پشیمون شدن معلوم نیست اعضا هیئت مدیره قول چند قطعه زمین بهشون داده که رنگ عوض کردن یه بار باماهستن یه بار با شما .دوستان حزب باد با منی یا در یمنی حداقل آزاده باشید.نقطه سرخط

   • اگر فقط ذره ای آزادگی در وجودت بود به این راحتی تهمت نمیزدی وقتی خودت می گویی (معلوم نیست) یعنی چی؟ یعنی اینکه ذره ای از خدا ترس نداری و براحتی و عین آب خوردن تهمت میزنی
    من خودم از کسانی هستم که ندانسته گول خوردم و این طومارهای مزخرف رو امضاء کردم اما بعد فهمیدم چه ماجرایی در کار بوده و شخصأ با یکی از دوستان هیئت مدیره صحبت کردم و ماجرا رو توضیح دادم
    آقای … یادته اون روز جلوی اداره چقدر برام توضیح الکی دادی تا مخم رو بزنی و چقدر مثل … التماسم کردی و من هم ندانسته گول حرفهاتون رو خوردم و امضاء کردم ، بخیالم دارید دنبال مجمع عمومی تعاونی مسکن و همچنین تعاونی مصرف رو مگیرید نفهمیدم قراره برگه امضاء ما به نامه های دیگری پیوست بشه و در مسیر کارشکنی به استانداری و فرمانداری و اداره کل راه و شهرسازی ارسال بشه خدای محمد ازتون نگذره انشاءالله
    خدا را به پنج تن آل عبا سوگند می دهم همینطور که به این راحتی تهمت میزنی آبرویت ریخته شود همچنان که آبرویی هم نداری

    • فرهنگی ،صبور

     جناب در ابتدا عرض کنم که خیلی پرتی،چرا که تدرسی که دادی کاملا اشتباست و در ثانی بزودی زود برایت روشن خواهد شد که کتابتی که در این مورد داشتی غلطه و در نهایت بعد از روشن شدن قضیه ندامت سودی ندارد، ( ولا تقف ما لیس به علم) از چیزی که دانشی در باره ی ان نداری هرگز چیزی مگو!! آزاده محترم، که فکر نکنم آزاده باشی!!!!؟

 21. اقای به اصطلاح فرهنگی ناصبور
  اولا این اقایان هیات مدیره نوکر بابای کسی نیستند که ده سال روزگار وقتشونو حدر بدن اون هم مجانی و بدون مزد میخواستم بپرسم شما حاضری از نیم ساعت اضافه کارت بگذری بعدش انتظار داری اقایان مفت و مجانی وقت و ابرو و زندگیشون رو صرف امثال بیکار و سنگ اندازی مثل تو بکنن
  دست بردارین تو رو خدا از این فتنه و هیزم کشی ها دستتون برا اعضا رو شده دیگه حرفتون خریدار نداره مزدی هم اگه بردن حلا لشون باشه

  • منم به شما میگم شما در منصب قضا نیستید که دارید قضاوت می کنید حرفاتونو تو دادگاه اثبات کنیداین همه خشونت لازم نیست

 22. ای هوار ای داد به این ماه عزاوماتم قسم اینان مدتهاس کارشکنی میکنند وچوب لای چرخ تعاونی میذارن تاالان چندین نامه وطومار بااین مضمون که جلوی فاز ۴ را بگیرید نزد همکار بنده آوردن که ماهم رونوشت آنرا به تعاونی دادیم نمیدونم چرا محافظه کاری میکنند و اسم این چند نفر که در راس آنان جوانی تندخو و بد اخلاق بنام … است ایشان دوساله شکوائیه میده و میگه اکثریت فاز ۴ زمین و خونه دارند به خدای محمد خودم طومارهای زیادی از ایشون دیدم

 23. باتشکر ازتمام مسولین ونشریه نسیم دلفان وهیات مدیره بابت زحماتی که کشیده اند خدا قوت .اما اعضا هیات مدیره هم باید صبور باشند از این حرفها نیز ناراحت نباشند زیرا هرکسی که معصوم هم باشد ودر این جایگاه قرار بگیرد باز هم این حرف وحدیث ها را دارد .خواهشا با این حرفها دلسرد نشید وبه تلاشها ادامه دهید .اجرتون با خدا

 24. از زحمات این عزیزان باید سپاسگزاری کرد .اجرتون باخدا .به دل نگیرید . حتمااین داستان شنیدیم که آقایی با پسرش هردو سوار الاغ از منطقه ای گذشتند انگشت نما شدند که هردو چرا سوار حیوان بی زبان شده اند .روزبعد فقط مرد سوار شد که بازهم انگشت نماشدند که چرا بجه را سوار نکرده .بچه را سوار کرد ….که چرا مرد سوار نشده …… هردو پیاده شدندبازهم …..پس هر کاری انجام بگیره باز هم خرده گرفته میشود . به این حرفا اهمیت ندید.
  اجرکم عند الله

 25. زبان قاصر است والکن نمی دونم باچه زبانی تشکر کنیم جزاءکم الله . اززحمات وتلاشهای تمام مسئولین .نماینده مردم در مجلس .هیات مدیره.واطلاع رسانی نسیم دلفان بی نهایت تشکر می کنیم .اجر همگی با خدادعای خیر ما مستاجرین بدرقه راحتان باد.

 26. از زحمات اقای سوری وجناب فرماندار و بچه های پرتلاش تعاونی ممنونیم همچنین از نسیم دلفان فعال عرصه ی خبر رسانی

 27. از زحمات شما هیات مدیره بزرگوار ممنونیم تاکور شود هر انکه نتواند دید

 28. اجرکم عندالله

 29. این هم از شانس بد ماست که هرگاه دلسوزی برای شهر پیدا میشه غیر بومی هاجلو راهشان سنگ اندازی میکنند.ولی به اعضای تعاونی مسکن فرهنگیان خداقوت می گوییم وبدانند که دعای خیر مردم بدرقه راهشان است.با آرزوی موفقیت برای تمامی کسانی که صادقانه شجاعانه برای رفع مشکلات این مردم خدمت میکنند.

 30. درود خداوند بر سوری عزیزوحسن محمودی و نسیم دلفان

 31. با سلام خدمت اقای محمدی میخاستم ازتون خواهش کنم شما در مورد مشکلات وابلاغ زمینهای فاز چهار بی نهایت اطلاع رسانی و زحمت کشیدین حالا هم بزرگواری کنید من بعد هم مارو بی خبر نزارین از نحوه واگذاری یا اخبار جدید ار اقای محمودی که به مخاطبین واعضا اخبار جدید بدن .با تشکر مجدد از شما همیشه براتون دعا میکنم اقا رضا

 32. مجید زارعیان

  باسلام به زحمتکشان نسیم دلفان. من از فاز ۴ هیچی نمیدونم ولی تمامی داستانهای فاز ۳ رو میدونم خودم سال ۸۷ پیگیر بودم و یک سری مدارک که با دستور قضایی گرقتم جهت پیکیری و استعلام بانکهای مربوطه که تعاونی حساب بانکی داشته و استعلام از تعاون وحتی بنده که شاکی بودم ۴ساعت با تبانی درکلانتری بازداشت شدم بعد از باز داشت برادران نیروی انتظامی که قضیه رو فهمیدن با عذر خواهی قول همکاری رو دادند و عمل هم کردند ولی چون همکاران فرهنگی میترسیدند امضا کنند اداره اطلاعات گفتند چون شما تنها هستی جنبه شخصی داره من هم تنها بودم و به پروردگار رحمان سپردمشون
  و………..والسلام

 33. شهرام مردانی

  عرض ادب دارم حضور عزیزان نسیم دلفان برخودم لازم دونستم از شما و کلیه مسولین از جمله استاندار وحاج آقا سوری و فرماندار بومی وهمکار مون جناب حسن محمودی تشکر وقدردانی نمایم خداییش در شادی تک تک خانواده هایمون شریک وتاثیر گذارید خدا به همه شما سربلندی و عزت عطا کند

 34. با سلام اگرابلاغ گرفته شده پس چرا کار اجرایی فاز ۴ کماکان تعطیل است مگر باز هم مشکل وجود دارد.؟؟؟؟

 35. درود وآفرین برغیرت شما بزرگواران دلسوز ومردمی عالی جنابان سوری واستاندار وباقری و شهردار وامام جمعه ومحمودی واعضای تعاونی مسکن ونسیم مهرورز دلفان

 36. این همه تشکر برای چیه نتیجه چه شد این شهر با مسولین بی خیالی که داره هیچ فعالیت سازنده ای انجام نمیشود خوش خیال نباشید از مسکن خبری نیست .

 37. چرا نظرات همه رو درج نمی کنید
  این آقایان بسیار بسیار بسیار شریف و محترم! نکنه با شما ارتباطی، رابطه ای چیزی دارند.
  راستی ازشون بپرس کودهای شیمیایی که از جهاد می گرفتند واسه چی بوده؟

 38. سلام به محمودی عزیز و دوست داشتنی، رفیق من از قشر اموزش و پرورش نیستم ولی ضمن تشکر از حضرتعالی ، شما بمصداق لم یشکر مخلوق یشکر الخاق…… همه تلاش خودتونو برای معلمین مظلوم أن دیار، بخاطر رضای باریتعالی بکار برده و از حرف بیخود تعدادی که أنان هم عامد در سخن نیستند بلکه نادانسته به قضاوت نشسته اند رنجش به دل نگیرید، خدا أجوران دهد حاج حسن

  • باسلام وعرض ادب واحترام حضور جناب اقای رضایی عزیز .بابت حسن نظر و و لطف وبزرگواری تان صمیمانه سپاسگزارم امیدوارم روزگارت مهربان وبی تنش باد

 39. سلام خسته بباشید لطف کنید زمینهای فاز سه را به معلمان واگذرکنید تا چند سال دیگه می خواهد مردم رو سر کاربگذاریداین نوراباد بعداز چند سال بافت روستای داره برای زیبای شهرتان هیچ کاری انجام ندادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *