دوشنبه , ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
آخرین خبرها

توضیحات مدیرکل راه و شهرسازی لرستان درباره وضعیت راه های روستایی شهرستان دلفان/صرف ۱۲۰ میلیارد ریال برای آسفالت راه‌های روستایی دلفان

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان از صرف ۱۲۰ میلیارد ریال برای آسفالت راههای روستایی شهرستان دلفان خبر داد…


img12191935.jpgنسیـــم دلفـان – به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لرستان شهرام ملکی از صرف ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای آسفالت راههای روستایی شهرستان دلفان خبر داد.

وی با بیان اینکه ۵۰ روستای بخش های مرکزی، خاوه و کاکاوند شهرستان دلفان از راه آسفالته بهره مند شده اند گفت: برای اجرای پروژه های راهسازی دلفان حدود ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که با بهره برداری از این پروژه ها ضریب راه روستایی شهرستان دلفان به نحو چشمگیری افزایش خواهد یافت.

مدیر کل راه و شهرسازی لرستان اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح ها ضریب بهره مندی جمعیت راه روستایی در این شهرستان از راه آسفالته به ۸۵ درصد و از نظر ضریب راه دسترسی به ۶۵ درصد می رسد.

ملکی یاد آور شد: همچنین ۲۰ کیلومتر راه شوسه در مناطق بخش مرکزی و کاکاوند با استفاده از امکانات و ماشین آلات اداره راه و شهرسازی شهرستان دلفان احداث شده که با احداث آن ساکنان ۱۰ روستا از نعمت راه ارتباطی بهره مند شده اند.

وی گفت: همچنین شش کیلومتر دیگر راه شوسه با اعتبار شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بخش کاکاوند در دست ساخت است.

مدیر کل راه و شرسازی لرستان بیان داشت: در شهرستان دلفان هزار و ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی وجود دارد که تاکنون ۶۶۵ کیلومتر آن آسفالت شده و ۲۰۰ کیلومتر آن به صورت شوسه و مابقی آن به صورت مالرو و عشایری است.


مطالـــب مرتبـط :

» عملیات راه شکافی محور آبگرم شهرستان دلفان به پایان رسید

» آب پاکی که مدیرکل راه و شهرسازی روی پروژه های چهار خطه ریخت/افق روشنی برای اجرای پروژه های چهارخطه نداریم

» محورهای حادثه خیز در شهرستان دلفان/پیچی که راننده ها را می پیچاند


• تازه ترین اخبار منطقه به ویژه دلفان را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *