یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۴۰۳

پیام شهروند دلفانی / آقای مسئول! آیا میز و صندلی جزء امکانات اولیه یک مدرسه نیست؟

 

نامه سرگشاده و قابل تأمل یکی از اولیاء دانش آموزان دلفان به ریاست آموزش و پرورش / آیا میز و صندلی جزء امکانات اولیه یک مدرسه نیست؟؟؟

✍️ریاست محترم آموزش و پرورش دلفان ، سلام بر شما
قبول دارم که مدارس دولتی امکانات کمتری نسبت به غیردولتی ها دارند ، اما چه کنیم دست تقدیر و جور زمانه طوری بوده که توان مالی ثبت نام فرزندم را در مدارس غیر دولتی نداشتم هر چند میدانستم امکانات آنها بهتر است ولی خوب جور نشد و نتوانستم

اما مسئول عزیز! پایین بودن امکانات تا چه حد؟ آیا کمبود میز و صندلی برای نشستن هم باید جزء کمبودهای مدارس دولتی باشد؟؟؟
فرزندم هر روز غذا نخورده با عجله راهی مدرسه می شود و میگوید اگر دیر برسم صندلی برای نشستن گیرم نمی آید ، این صحبت فرزندم را کودکانه می پنداشتم و آن را چندان جدی نگرفتم تا اینکه امروز برای شرکت در جلسه انجمن اولیاء و مربیان راهی مدرسه فرزندم شدم و در کمال تاسف متوجه شدم ماجرا واقعی است و کمبود میز برای نشستن دانش آموزان و حتی به قول یکی از مربیان کمبود میز برای معلمان هم مشکلی بود که فکرش را نمی کردم جدی باشد!

یکی از اولیاء دانش آموزان در جلسه به شدت از این موضوع گلایه کرد و مسئولان برگزاری جلسه نیز ضمن اینکه ابراز داشتند در این رابطه مکاتبه هایی لازم انجام شده ، مشکل مطرح شده را تلویحأ تایید کردند!!!

آقایان مسئول شک نداریم در پاسخ ما خواهید گفت پیگیر هستیم ، اما آیا در بحث تهیه میز و صندلی مدارس آنقدر باید سهل انگاری شده باشد که بعد از ماه ها تعطیلی اکنون مدارس شروع شده و دانش آموزان پس از دو هفته از آغاز سال تحصیلی همچنان با کمبود میز و صندلی مواجه باشند؟ پس در این مدت چه کردید که حالا به فکر پیگیری افتاده باشید؟
واقعأ فرزندان دانش آموز خودتان نیز همین مشکل مردم را دارند یا در بهترین مدارس شهر مشغول تحصیل هستند؟
امیدواریم هرچه سریعتر این مشکل را مرتفع نمایید.


 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

یک نظر

 1. پیگیری کمبود میز و نیمکت در مدارس دلفان در کوتاه ترین زمان ممکن به ثمر نشست

  پس از انتشار مشکل کمبود میز و صندلی در مدارس دلفان که در نامه سرگشاده اولیاء یکی از دانش آموزان در نسیم دلفان منتشر گردید و توسط یکی از دوستان به دست وزارت آموزش و پرورش رسید ، با پیگیری دکتر الماسی مدیرکل محترم دفتر وزیر و اداره کل نوسازی مدارس استان این مشکل به سرعت مرتفع گردید.

  برابر اطلاعی که به دست ما رسیده فردا تعداد ۱۲۰ صندلی دسته دار دانش آموزی برای مدارس دلفان ارسال خواهد شد.

  خبرنگار نسیم دلفان در گفتگوی تلفنی با رییس آموزش و پرورش نورآباد صحت موضوع را پیگیری کرد که جناب آقای احمدی ضمن تایید این خبر گفت: به امید خدا طی هفته آینده دانش آموزان دو مدرسه ای که با کمبود میز و نیمکت مواجه هستند مشکلشان مرتفع خواهد شد.

  وی با اشاره به موضوعی که در متن نامه منتشر شده درباره فرزند خود بیان نمود: فرزند اینجانب دقیقأ در یکی از همان مدارسی درس میخواند که با کمبود صندلی مواجه بود که بحمدالله با پیگیری های مسئولان وزارت و همچنین اداره کل نوسازی مدارس در حال رفع می باشد که جا دارد از ایشان تقدیر و تشکر نمایم.

  رییس آموزش و پرورش نورآباد در پایان از پیگیری های پایگاه خبری نسیم دلفان قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *