چهارشنبه , ۹ اسفند ۱۴۰۲

پیام انتقادی و تُند از اهالی منطقه اولادقباد شهرستان دلفان خطاب به فرماندار و برخی مسئولان

جمعی از اهالی منطقه اولادقباد دلفان با ارسال پیامی انتقادی فرماندار این شهرستان را خطاب قرار داده و نوشتند:

✍️جناب آقای فرماندار و همچنین روسای ادارات شهرستان از جمله اداره مخابرات ، راه و نیز راهداری ! به پیر ، به پیغمبر ما هم جزء دلفان هستیم اگر نیستیم خداوکیلی مستند اعلام کنید که مسئولیتی در قبال این منطقه ندارید تا ناچارأ دست به دامان استان همسایه شویم.

– جناب آقای فرماندار آیا وضعیت راه اصلی منطقه اولادقباد و راه های فرعی منتهی به روستاهای این منطقه را تا الان شده یه بازدید درست و حسابی داشته باشید؟ آیا شده یکبار بیایید در مسیر این روستاها سعی کنید با تلفن همراه خودتان تماسی با دیگران داشته باشد؟ اگر بازدید داشتید چرا منجر به اقدام مثبتی نشده؟

– چرا باید مردم این منطقه با وجود گذشت بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز هم این قدر از وضعیت جاده ای و مخابراتی رنج بکشند و ادارات مربوطه غیر از توجیه های همیشگی چیز دیگری نداشته باشند. به آقای زمانی و همچنین اسلامی رییس مخابرات که انگار دشمنی خاصی با اهالی این منطقه دارد بفرمایید اگر این منطقه هم سفارشی بود و از ناحیه فلان شخص و یا نماینده تاکید می شد باز هم به همین صورت با مردم این منطقه برخورد می کردید؟

– جناب آقایان زمانی و اسلامی! چطور پیگیری هاتون درباره مناطق دیگر (چون سفارش فلان شخص است) جواب می دهد اما درباره منطقه اولادقباد چون بی کس هستند و به جرات می گوییم بالاترین آمار شهدا و جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس در شهرستان را دارد باید به فراموشی سپرده شود؟

– جناب آقای زمانی (اداره راه) ، چقدر وعده دادید برای رفع مشکلات راه در این منطقه؟ آیا انجام شد؟ یا بودجه ای اگر دریافت میکنید برای جاهای سفارش شده است؟

– جناب آقای اسلامی (مخابرات) ، خدا وکیلی شخص جنابعالی چندین بار در مورد رفع مشکلات ارتباطی و اینترنتی این منطقه وعده دادید؟ چرا وعده های شما فقط در این منطقه باید با مشکل مواجه شود اما در مناطق دیگر با سختکوشی و پیگیری مصرانه به ثمر می نشیند؟

– جناب اقای فرماندار!
بسیاری از اهالی روستاهای مسیر اولادقباد از دریافت سیگنال ساده تلویزیونی هم محروم هستند؟
اراضی این منطقه سالهاست تبدیل شده به آشغال‌دانی شهر نورآباد ، سالهاست زباله های شهر نورآباد بر سر مردم بی کس این منطقه آوار شده و زندگی در این منطقه را به جهنم تبدیل کرده است! به چه جرمی؟ به چه گناهی؟
رودخانه این مسیر پر از فاضلاب نجس و بوی تعفن آن است ، بیست سال از شروع پروژه ناکام تصفیه خانه فاضلاب شهر می گذرد ولی هنوز هم مردم اولادقباد و اراضی کشاورزی این منطقه میزبان فاضلاب شهر هستند؟

– چه کسی باید پاسخگوی فریادهای مردم این منطقه باشد؟ مگر ما هم جزء دلفان نیستیم ، چطور برای دپوی آشغال‌های شهرستان و فاضلاب شهر جزء دلفان هستیم اما برای خدماتی همچون راه و مخابرات جزء دلفان که هیچ حتی احتمالا جزء ایران هم محسوب نمی شویم؟؟؟

– چند روز پیش بسیاری از اهالی این منطقه جمع شدیم تا با تعدادی مینی‌بوس عازم مرکز استان شده و مقابل استانداری تحصن کنیم اما با توجه به شرایط امروز جامعه و سوءاستفاده دشمنان ، فعلا منصرف شدیم. کاری نکنید اهالی این منطقه با خانواده یمان در مقابل استانداری لرستان تحصن کنیم.

– جناب اقای فرماندار مردم این منطقه از علاقه‌مندان به نظام جمهوری اسلامی هستند و برای سربلندی این انقلاب از کوچکترین تلاشی فروگذار نبوده اند به فریاد مردم این منطقه برسید و دردشان را چاره کنید.

و من الله توفیق / جمعی از اهالی منطقه اولادقباد شهرستان دلفان


» سایر یادداشت های ارسالی را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)


Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *