نشست خبری شورای شهر نورآباد با خبرنگاران محلی برگزار می شود/شهروندان گرامی، لطفأ سؤالات و مشکلات خود را مطرح فرمایید

عضو شورای شهر نورآباد از برگزاری نشست خبری شورا با خبرنگاران شهرستان خبر داد…


نسیـــم دلفـان – دو سال و اندی از عمر شورای شهر نورآباد می گذرد. طی این مدت هنوز یکبار هم نشست خبری از سوی شورای شهر برگزار نشده و این جای تأمل دارد؟

تأمل از این بابت که علت عدم برگزاری نشست خبری چیست؟ آیا چیزی برای گفتن ندارند یا موضوع اطلاع رسانی به مردم چندان برایشان مهم نیست!

امروز به پیشنهاد نسیم دلفان موضوع نشست خبری در جلسه شورای شهر مطرح شد.

مهندس عباسپور عضو جدید شورای شهر در گفتگو با خبرنگار نسیم گفت: در جلسه امروز پیشنهاد نسیم دلفان مطرح شد و اعضاء موافقت کردند که بزودی یک نشست خبری با خبرنگاران رسانه های محلی دارای مجوز برگزار گردد.

وی اضافه کرد، رسانه های مورد نظر بایستی اسامی خبرنگاران انتخابی خود را برای حضور در این نشست کتبأ به دفتر شورای شهر معرفی نمایند.

این عضو شورای شهر تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی سؤالات ممکن است به شهردار نورآباد مربوط باشد لذا سعی خواهد شد که وی نیز در این جلسه حضور داشته باشد.

زمان برگزاری این نشست خبری متعاقبأ اعلام می گردد.


از مخاطبان فهیم نسیم دلفان تقاضا داریم پرسش ها و موضوعات مورد نظر خود را جهت طرح در این نشست به صورت کامنت در ذیل این گزارش مرقوم فرمایند.

ضمنأ به خاطر دسته بندی موضوعات و پرسش ها هیچ یک از کامنت های مندرج منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. آقا چرا کامنت میزاریم نشون نمیدی؟؟؟

    • دوست خوبم
      در متن خبر اشاره کردم که بخاطر دسته بندی سؤالات کامنت ها رو تایید نخواهیم کرد اما اطمینان داشته باشید همه پرسش های شما در نشست خبری مطرح خواهد شد.
      تا این لحظه هم سؤالات زیادی از سوی مخاطبان عزیز درج شده است که از این بابت از همگی سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.