شنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

افزایش دانش آموزان دلفان در سال تحصیلی جدید / رتبه اول آموزش و پرورش نورآباد در کلاس بندی دانش آموزان

مدیر آموزش و پرورش نورآباد از افزایش تعداد دانش آموزان ورودی در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: تعداد محصلان جدید در شهرستان دلفان به حدود ۲۶ هزار نفر افزایش یافته که نسبت به سالهای قبل حدود دو هزار به آمار دانش آموزان این شهرستان اضافه شده است.

نسیم‌ دلفان – به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش نورآباد ، علی احمدی افزود: خوشبختانه تاکنون ۹۷ درصد دانش آموزان ثبت نامی کلاس بندی شده اند و این آمار باعث شده تا آموزش و پرورش نورآباد از این نظر مقام اول استان را داشته باشد

وی اظهار داشت: در مقطع آموزش ابتدایی از مجموع ۶۴۶ کلاس تکلیف ۶۳۴ کلاس مشخص شده است و در متوسطه اول هم حدود ۱۰۰ درصد کلاس بندی انجام گرفته ، در مقطع متوسطه دوم هم تکلیف ۱۳۴ کلاس مشخص شده و ده کلاس باقی مانده هم بزودی و بعد از اعلام نتایج شهریور مشخص خواهند شد.

احمدی ضمن تقدیر از نظارت بر پروژه مهر تصریح کرد:.طبق ارزیابی صورت گرفته آموزش و پرورش نورآباد از نظر نظارت بر برنامه های پروژه مهر توانسته مقام سوم استان را کسب نماید.

مدیر آموزش و پرورش نورآباد افزود: ثبت نام دانش آموزان بخوبی و طبق برنامه انجام گرفته و ثبت سفارشات کتاب هم برابر زمانبندی صورت گرفته است بطوریکه بیشترین ثبت سفارش کتب درسی مربوط به مقطع آموزش ابتدایی می باشد که جای تقدیر دارد.

وی اظهارداشت: امسال با توجه به افزایش دانش آموزان و تعداد کلاس ها مکاتبات مورد نیاز در خصوص تخصیص امکانات از قبیل میز و صندلی انجام گرفته تا برای آغاز سال تحصیلی جدید کمبود امکانات نداشته باشیم و دانش آموزان سال تحصیلی جدید را بدون هیچ گونه دغدغه ای آغاز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *