پنجشنبه , ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

جوابیه مخابرات دلفان درباره قطع تلفن ثابت در برخی مناطق شهرستان

جوابیه روابط عمومی مخابرات دلفان در پی انتشار خبرهایی در فضای مجازی مبنی بر قطعی تلفن ثابت در برخی مناطق شهرستان

✍با سلام و احترام
احتراما در پاسخ به مطالب منتشر شده به اطلاع می رساند به دلیل سرقت شبکه کابل و تجهیزات مخابراتی در برخی مناطق ارتباطات تلفن ثابت دچار قطعی و اختلال گردیده که همکاران ما در حوزه فنی و مهندسی مخابرات منطقه در پی رفع خرابی و بازسازی مجدد شبکه هستند و به دلیل گستردگی‌ سرقت ها و تامین تجهیزات مجدد برقراری ارتباطات زمان بر می باشد.

گفتنی است یکی از مشکلات اساسی مخابرات ، متاسفانه سرقت تجهیزات و امکانات مخابراتی می باشد و افزایش روزافزون سرقت‌ تجهیزات مخابراتی در کنار شرایط تحریمی، شرایط سخت و مشکلات زیادی را برای مخابرات در تامین مجدد این تجهیزات ایجاد کرده است ، تامین قطعات جایگزین هزینه ی سرسام آوری را متوجه مخابرات کرده است و همچنین باعث قطع ارتباط بخش قابل توجهی از مردم و مشتریان مخابرات شده است.

سرقت تجهیزات مخابراتی در سطح شهرستان دلفان معضلی است که باید جلوی آن را گرفت وگرنه در آینده وضع بدتر خواهد شد.

مشارکت‌ پذیری مردم و سازمان‌های مرتبط با حوزه امنیت با هدف ارتقای شاخص‌های امنیتی در ابعاد مختلف نقش مهمی دارد که باید برای تحقق بیش از پیش این مهم برنامه ریزی اصولی اندیشیده شود.

لذا می طلبد که مردم و مسئولین مربوطه ، اداره مخابرات را در جهت کاهش سرقت تجهیزات عمومی یاری نمایند.

ضمنا در این راستا مخابرات دلفان و استان لرستان این آمادگی را دارد که در صورت مشارکت فرمانداری ، بخشداری‌ها و دهیاری ها برای رفع معارضین و امورات مرتبط با حفاری، شبکه های کابل هوایی را بصورت زمینی ترمیم و این معضل را برای همیشه در روستاها ریشه.کن نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *