شنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۲

پیام قدردانی حسینی بخشدار سابق کاکاوند

امروز هفدهم فروردین ماه طی احکامی جداگانه بخشداران جدید مرکزی و کاکاوند دلفان معرفی شدند.

نسیم دلفان – طی حکمی از سوی استاندار لرستان ، علی دهقان بعنوان بخشدار کاکاوند جایگزین ایمان حسینی و همچنین ابراهیم میربگ بعنوان بخشدار مرکزی جایگزین مصطفی آوختی شد.

آقایان حسینی و آوختی که به مدت حدود چهار سال مسئولیت بخشداری های کاکاوند و مرکزی را به عهده داشتند در طول این مدت منشأ خدمات بسیاری در این مناطق گردیده و پیام های قدردانی مردم و دهیاران این مناطق از این دو بزرگوار نشان از تلاش های صادقانه و جهادی این عزیزان دارد.

هیات تحریریه نسیم دلفان که سالها شاهد کوشش و خدمت بی‌منت این دو بزرگوار بوده‌ایم بر خود لازم می‌دانیم از زحمات شبانه روزی این دو نیروی بومی و تلاشگر و بی حاشیه در عرصه مدیریتی شهرستان قدردانی نماییم.

ایمان حسینی بخشدار سابق کاکاوند با صدور پیامی از همیاری مردم و مسئولان قدردانی کرد.

✍ بسمه تعالی
 رب ادخلنی مدخل الصدق و اخرجنی مخرج الصدق و اجعل لی لدنک سلطاناً نصیرا

“پروردگارا مرا در هرکاری با صداقت وارد کن و با صداقت خارج گردان و از سوی خود حجتی یاری کننده برایم قرار ده” “سوره اسراء،آیه۸۰”

ضمن عرض صمیمانه ترین سلام ها و گرمترین احترام ها؛
خداوند را شاکرم که بر من منت نهاد و توفیق خدمت خالصانه به مردم خوب و خونگرم بخش کاکاوند را نصیبم کرد و عنایت نمود تا قریب به چهار سال به عنوان خادمی کوچک از آنچه در توان دارم، برای ادای این عبادت بزرگ و دینی که از این خطه بر دوش خود احساس میکردم فرو نگذارم و این توفیقی است که شکر و سپاس‌ آن در توان این حقیر نیست.

بدون شک هر گونه تلاش و خدمت انجام شده در سایه الطاف خداوندی و همت و تلاش تمامی همکاران پرتلاش بخشداری و همراهی مسئولان اجرایی توانمند و همدلی مردم شریف  بوده است، مشتاقانه و مفتخرانه به ساحت شهدای معزز وخانواده گرانقدر شهدا و ایثارگران منطقه ادای احترام می کنم و برخود فرض میدانم اکنون که بار گران تکلیف و مسئولیت از دوش من  برداشته شده است ؛از تمامی مردم شریف منطقه، مسئولین محترم عضو شورای اداری، شورای آموزش وپرورش و نیز کلیه شوراهای اسلامی و دهیاران پرتلاش که با همدلی، همراهی، و پشتیبانی بی دریغشان موجبات ارتقای زیرساخت های عمران و آبادانی همه جانبه منطقه را فراهم آوردند، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم و از قصورهای احتمالی و ناخواسته عذرخواهی و طلب حلالیت نمایم.

ضمن آرزوی توفیق برای تمامی خدمت گزاران به نظام اسلامی  و مردم شریف و شایسته خدمت بخش کاکاوند اعلام می دارم در هر پست و مقام دیگری که تکلیف خدمت داشته باشم ؛ همواره خود را خدمتگزار این منطقه محروم و مردم سختکوش و شریف آن خواهم دانست.

توفیقات روز افزون شما را در خدمتگزاری به مردم شریف در جهت آبادانی هرچه بیشتر منطقه از درگاه خداوند سبحان مسألت می نمایم. و عرض تبریک و توفیقات روزافزون دارم خدمت همکار و برادر گرامی جناب آقای علی دهقان بعنوان بخشدار جدید کاکاوند

 خدمتگزار شما ؛. ایمان حسینی

?توضیح اینکه در جلسه امروز علاوه بر بخشداران مرکزی و کاکاوند ، معاونت جدید امور عمرانی فرمانداری دلفان نیز معرفی شد و بر این اساس غلامرضا عبدالهی جایگزین عیسی‌زاده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *