دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

انتقاد امام جمعه نورآباد از وضعیت راه‌های شهرستان و آمار بالای حوادٽ مرگبار رانندگی

حجه‌الاسلام خانی : تا کی باید با صدای دردناک با مسئولان راه و همچنین راهداری و حمل و نقل جاده ای از وضعیت جاده‌های غیراستاندارد شهرستان دلفان ناله بزنیم؟

نسیم دلفان – در پی حادٽه مرگبار صبح امروز در پیچ گاوکش دلفان که منجر به مرگ هشت نفر شد ، امام جمعه شهرستان ، مدیرکل مسکن و شهرسازی استان لرستان ، مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای و چند تن از مسئولان شهرستان در محل حادثه حاضر شده و موضوع را مورد بررسی قرار دادند.

این مسئولان پس از بازدید از محل حادثه ، در جمع خانواده معزا حاضر شده و با آنان ابراز همدردی کردند.

در این رابطه امام جمعه شهرستان دلفان بصورت تلفنی با استاندار لرستان صحبت کرده و خواستار پیگیری کارشناسی و فوری موضوع شد. وی بر ضوابط فنی و پاسخ صریح در رسیدگی علت دقیق حادثه و بررسی ابعاد آن تاکید کرد.

حجه‌الاسلام خانی در این رابطه گفت:
?ابتدا بر خود لازم می‌دانم این حادثه دردناک تصادف جاده ای که تلخ ترین خبر در ایام نوروز سال ۱۴۰۱ بود را به هم استانی ها و شهرستان دلفان و خانواده های داغدار هشت عزیز از دست رفته این سانحه تسلیت عرض کنم و از تحمل و صبوری مردم عزیزمان تشکر کنم.

?تا کی باید با صدای دردناک با مسئولان راه و همچنین راهداری و حمل و نقل جاده ای از وضعیت جاده‌های غیراستاندارد شهرستان دلفان ناله بزنیم؟

?روند اصلاح نقاط حادثه خیز پانزده ساله این شهرستان سند گویای بی توجهی به خواست مردم این شهرستان بوده و هست.

?جاده‌های دلفان به قتلگاه مردم تبدیل شده است صادقانه به داد جاده‌ها و راه‌های مواصلاتی این شهرستان باید رسید،
نقاط حادثه‌خیز باید تعیین تکلیف گردند.

?سهم محرومیت این شهرستان با ۳۵۰ کیلومتر از کل هزار کیلومتر شبکه ارتباطی شهرستان در نیاز به آسفالت و تقویت زیرساخت،‌ با اعتبارات قطره چکانی استانی امکان پذیر نیست،

?چاره کار، پیگیری مکرر و تاکید مجدانه برای افزایش بودجه‌های استانی و ملی و تخصیص به موقع آنهاست، چرا که با اعتبارات ناچیز کنونی، هرگونه تاخیر در اختصاص بودجه می‌تواند میزان تخریب آسفالت‌ها را بیشتر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *