۲۱ واحد از مجموع ۲۶واحد تولیدی ناحیه صنعتی شهرستان دلفان، تعطیل است

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان گفت: از مجموع ۲۶ واحد تولیدی موجود در ناحیه صنعتی علی میرزایی این شهرستان، ۲۱ واحد آن تعطیل و غیرفعال است…


نسیـــم دلفـان – جعفر طولابی روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از ناحیه صنعتی علی میرزایی شهرستان دلفان به خبرنگار ایرنا افزود: این واحدها به علت کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش و همچنین مشکلاتی در زمینه پرداخت تسهیلات بانکی، غیربومی بودن وعدم تخصص مدیران، غیرفعال و تعطیل شده اند.

وی اظهار داشت: پنج واحد فعال ناحیه صنعتی علی میرزایی دلفان نیز برغم تمامی مشکلات مالی و اقتصادی، فعالیت خوبی را در عرصه تولید دارند که فعالیت این واحدها نقش مهمی در توسعه اقتصادی منطقه و ایجاد فرصت های شغلی در شهرستان دارد.
این مسئول بیان داشت : در جریان بررسی مشکلات واحدهای صنعتی علی میرزایی با حضور استاندار لرستان و دستگاههای مربوطه تصمیمات خوبی برای حل مشکلات این واحدها اتخاذ شد که امیدواریم بتوانیم با پیگیری زمینه اجرایی شدن این مصوبات را احیاء و تعیین تکلیف واحدهای تعطیل شده را فراهم کنیم .
طولابی، با تاکید بر ایجاد شهرک صنعتی در شهرستان دلفان، گفت: احداث شهرک صنعتی در این شهرستان یکی از مصوبات سفر دولت دهم به استان لرستان بوده که تاکنون اجرایی نشده است.
وی ادامه داد : امیدواریم با توجه به وضعیت بیکاری در شهرستان دلفان شرکت شهرک های صنعتی لرستان در این زمینه قدم های محکمی نسبت به گذشته بردارد .

۷ نظر

 1. محمد مرادی نسب

  انشا اله با استقرار فرماندار جدید ودمیدن روح امید وتدبیر در اداره صنعت ومعدن شهرمان شاهد رونق اقتصادی وتولید واشتغال زایی باشیم که متا سفانه به علت عدم توجه فرمانداران شاهد روی کار آمدن مدیری از جنس دولت تدبیر وامید دکتر روحانی نبوده ایم ودر حق رای دهندگان به تغییر وتحول مدیریتی توجه خاصی صورت نگرفته.که جا دارد و می ارزد فرماندار جدید توجه ویژه وخاص داشته باشند.

 2. تازه ایشون داره اعداد ارقام شهرک صنعتی یاد میگیرند
  بزک نمیر بهار میاد خربزه خیار میاد

 3. صنعتگر ورشکسته دلفانی

  خدا را شکر شنیدنی های موثق حاکی است رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان رفتنی شد که خوشبختانه به فال نیک می گیریم واز استاندار محترم متشکریم.

 4. برادر گرامی دلفان در کدام شاخص ها جلو است تا دربخش صنعت کم کاری شده باشد در ضمن به بهانه این شهرک دلفان چقدر متضرر شد دو بار به بهانه این شهرک شهرستان سلسه توانست نماینده دلخواه به مجلس بفرستد

 5. مجید نجفی راد حامی دولت

  همشهری ارجمند اگر مسولین ومدیرانی دلسوز داشتیم وضعیت شهرمان این گونه نبود آیا تا به حال شده به خواست و انتظار مردم بعد از انتخابات واستقرار دولت جدید جامه عمل پوشانده شود آیا به خواست رای دهندگان در همین شهرمان پاسخ مثبت داده شده مگر نه همین بود که متا سفانه فرماندار قبل اعتقادی به مشورت واقبال رای دهندگان به تغییر وتحول مدیران شهر را حس نمی کرد و باور نداشت که به زودی زود مزدش را گرفت آیا فرماندار فعلی همان مسیر ورویکرد ومشی سیاست نا موفق ادامه نمی دهد پس اگر این گونه نیست در این مدت چهل روزه چه اتفاق جدید مدیریتی به پیشنهاد وهمراهی ایشان در شرف انجام است آیا انتصابات دو سال گذشته مدیران بعضی از ادارات رضایت مردم را جلب کرده است ویا داشتن لابی قوی وخارج از قانون وعرف با عث شده فلان آقا مدیر اداره بشود وخود را نه مدیون دولت بداند نه بد هکار مردم برای تایید صد درصدی گفته هایم آیا اداره صنعت ومعدن ویا همان بازگانی سابق این گونه نبوده ونیست که باعث بهت وتعجب همراهان ومبلغین دکتر روحانی ویا از همه مهمتر مردم کوچه وبازار شده است با این تجربه نا موفق رجا واثق داریم رویت کرد وتعامل فرماندار محترم با تجربه واصلاح طلب آن روی سکه باشد وبه دیدگاه وباور ورای مردم پایبند وعا مل باشد آن وقت است که امید رو به جلو وپیشرفت در شهرمان که غبار بی تحرکی وبی نشاطی وبی برانامه گی آن را ا پو شانده به روشنی وشفا فیت لازم مشاهده وخوشحال شویم همه با هم به سو ی هم چون روزی انش الله تعا لی

 6. جناب نجفی شیر مادر ت حلا لت باد به حق ودرستی تبین کردی وآنچه گفتی حقیقت محض است انشا اله گوش شنوایی باشد در دلفان فعلا” این گونه است.

 7. بیکاری،فقرو….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.