شنبه , ۲۳ تیر ۱۴۰۳

۱۱۴ میلیارد و ۹۶۴ میلیون ریال اعتبار به شهرستان دلفان اختصاص یافت

سرپرست فرمانداری شهرستان دلفان از اختصاص ۱۱۴ میلیارد و۹۶۴ میلیون ریال اعتبار عمرانی در سال جاری به این شهرستان خبر داد…


نسیـــم دلفـان – به گزارش ایرنا، جعفر طولابی در کرگروه توسعه و برنامه ریزی شهرستان دلفان گفت :این اعتبار از محل اعتبارات سرمایه استانی ، مصوبات خاص و ۲ درصد فروش نفت و ماده ۱۸۰ استانی به این شهرستان اختصاص یافته است.

وی افزود : این اعتبار برای تکمیل بیش از یکصد طرح و پروژه در فصل های مسکن ، عمران شهری و عشایری ، صنعت و معدن ، آموزش ، دفاع ، فرهنگ و هنر ، حفاظت و مرمت آثار تاریخی و توسعه زیرساخت های گردشگری ، باستان شناسی ، بهداشت و درمان ، رفاه و تامین اجتماعی ، کشاورزی و منابع طبیعی ، توسعه ورزش ، محیط زیست ، منابع آب ، حمل و نقل و خدمات مالی و فنی هزینه می شود.

فرماندار شهرستان دلفان، مهمترین ویژگی بودجه سالجاری این شهرستان را اولویت به طرحهای نیمه تمام عنوان کرد و از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان خواست تمام توان خود را برای جذب بموقع این اعتبارات بکار گیرند.

طولابی ، مطالعات دشت نورآباد، تکمیل مجتمع فرهنگی هنری ،کمک به احداث مصلی ، تکمیل سکوی تماشاگران ،توسعه آبرسانی به شهر نورآباد و احداث بند انحرافی اسماعیل آباد ، اجرای فاضلاب روستایی کفراج ،توسعه پارک جنگلی علی آباد نورآباد و کمک به آبرسانی روستایی را از مهمترین این طرحها عنوان کرد.

وی گفت :شهرستان دلفان از شهرستان های سردسیر و کوهستانی است که فصل کاری در آن کوتاه است و باید تمام توان خود را برای پیگیری و جذب بموقع اعتبارات بکار گیریم.

به گفته وی ، اعتبارات سال جاری نسبت به سال قبل ۱۲ درصد رشد داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *