۹ روستای بخش خاوه از نعمت گاز بهره مند شدند

بخشدار خاوه از اتمام عملیات گازرسانی به ۹ روستای این بخش خبر داد…


5758278نسیـــم دلفـان – عیسی زاده در گفتگو با خبرنگار نیو تدبیر با اعلام این خبر تشریح کرد: عملیات گازرسانی به روستاهای الفسانه، جعفر بیگی علیا و سفلی، چشمه خانی علیا و سفلی، مرادآباد، حسن آباد، علی آباد حسن آباد و شیخ آباد که از سال گذشته آغاز شده بود طی روزهای اخیر به پایان رسیده است که در آینده ی نزدیک با حضور مسوولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

بخشدار خاوه با تأکید بر اینکه بهره مندی از نعمت گاز از مهمترین خواسته های مردم بخش خاوه به عنوان یکی از مناطق سردسیر استان بوده است، اظهار داشت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و ورود  مهندس بازوند، استاندار فعلی لرستان عملیات گازرسانی به روستاهای این بخش  تسریع قابل توجهی یافت. بطوریکه در طول این مدت تعداد روستاهای گازرسانی شده و یا در حال گازرسانی بخش خاوه از ۱۳ روستا در پایان دولت گذشته به ۵۰ روستا در حال حاضر رسیده است.

وی با قدردانی از شرکت گاز استان و شهرستان و همچنین ابراز رضایت از روند عملیات گازرسانی به روستاهای این بخش اظهار امیدواری کرد که تا قبل از پایان دولت یازدهم جشن پایان گازرسانی به روستاهای خاوه برگزار گردد.

گفتنی ست که بخش خاوه با وسعتی بالغ بر ۳۶۶ کیلومتر مربع و تعداد ۶۴ روستا در شهرستان دلفان واقع شده است.


 تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.