۴۵ شعبه اخذ رای در بخش کاکاوند دلفان پیش‎ بینی شده است

بخشدار کاکاوند دلفان گفت: ۴۵ شعبه اخذ رای در شهر هفت چشمه و روستاهای این بخش برای جمع آوری که آرای مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش بینی شده است.

ایمان حسینی افزود: تهمیدات و تدابیر لازم برای برگزاری باشکوه و قانونی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اندیشیده شده است.

وی اضافه کرد: برای شهر هفت چشمه و روستا های بخش کاکاوند ۴۵ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است.
بخشدار کاکاوند دلفان تعداد عوامل برگزاری انتخابات را ۵۰۰ نفر اعلام کرد و ادامه داد: عوامل اجرایی، نظارت، کارشناسان فناوری و نیروهای خدماتی و ناظرین بهداشتی ۵۰۰ نفر هستند که کار برگزاری انتخابات را در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را بر عهده دارند.

حسینی اظهار داشت: در شهر هفت چشمه یک شعبه و ۴۴ شعبه دیگر نیز برای روستا های بخش کاکاوند برای رای گیری در نظر گرفته شده است .

وی با اشاره امادگی کامل بخشداری کاکاوند دلفان در روز رای گیری ادامه داد: ، برنامه ریزی های لازم انجام شده و برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونی مشکلی نداریم.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ در سراسر کشور برگزار می شود./خبرگزاری صدا و سیما دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.