دوشنبه , ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

۳۰ هزار نفر ناظر و مجری در انتخابات لرستان مشارکت دارند

 

استاندار لرستان با اشاره به مردمی بودن انتخابات گفت: ۳۰هزار نفر ناظر و مجری در انتخابات لرستان مشارکت دارند.

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار در همایش اقشار سفیران مشارکت حداکثری که در دهکده مقاومت خرم‌آباد برگزار شد، با ادای احترام به ۶۵۵۵ شهید استان و تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، ایران اظهار کرد: انقلاب اسلامی اعجاز و هدیه الهی و ماحصل دها سال مبارزه همراه با جهاد و شهادت است.

استاندار لرستان تصریح کرد: فداکاری و ایثارگری اقشار مختلف مردم در این راه باعث استحکام و استوارتر شدن پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد که اکنون بعد از گذشت ۴۵ سال طعم شیرین استقلال و آزادی را در چارچوب اسلام احساس می‌کنیم.

وی با بیان اینکه حضرت امام (ره) فرزند خلف جریانی بود که حدود ۱۵۰ سال در مقابل ظلم و ستم ایستادگی کرده بودند، افزود: سرپرستی این حرکت و سرانجام آن ریشه‌ در این مبارزات بود که محصول وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شد.

وی حکومت مردم‌سالاری دینی در ایران را ماحصل آن مبارزه‌‌ها بود که پس از ۱۵۰ سال بوجود آمد، عنوان کرد و افزود:نزدیک ۴۰ دوره انتخابات مختلف بعد از انقلاب باحضور پرشور و حداکثری مردم برگزار شده که نتیجه ریشه‌دار بودن انقلاب و جمهوری اسلامی است

وی خاطر نشان کرد:انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان را حدود۳۰هزار نفر در نقش نظارت و اجرا در لرستان بدست گرفته‌اند که توسط مردم اداره می‌شود،این نشان دهنده مردمی بودن آن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *