شنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۱

۳۰۳ برنامه برای برگزاری کنگره شهدای لرستان تدوین شد


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به تدوین ۸۶‌ برنامه جدید برای کنگره ۶۵۴۴ شهید این استان گفت: ۳۰۳ برنامه برای برگزاری کنگره شهدای لرستان تاکنون تدوین شده است.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم ، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جلسه شورای سیاست‌گذاری ستاد کنگره ۶۵۴۴ شهید لرستان در دفتر نماینده ولی‌فقیه در این استان با اشاره به تدوین ۸۶ برنامه جدید برای کنگره شهدا، اظهار داشت: برنامه‌های کنگره ۲۱۷ برنامه بود که ۸۶ برنامه به آن‌ها افزوده شد و دلیل آن بهره‌گیری بیشتر از هیئت‌های اندیشه‌ورزی، پالایش میدانی برنامه‌ها ازلحاظ میزان اثربخشی، بهره‌گیری از تجربیات فاخر سایر استان‌ها، شناسایی ظرفیت‌های موجود داخلی دستگاه‌ها در راستای همین کار بود و تا به امروز اجرای ۳۰۳ برنامه را در کنگره شهدای لرستان در دستور کارداریم.

وی با اشاره به برگزاری ۳۸۱ جلسه از سال گذشته تاکنون در لرستان در راستای برگزاری کنگره شهدا، افزود: پنج جلسه شورای سیاست‌گذاری و برگزاری ۹ جلسه به ریاست استاندار و ۲۷ جلسه با محوریت سپاه با کمیته‌ها و ۳۴۰ جلسه نیز کمیته‌ها با زیرمجموعه‌های خود داشته‌اند.

.فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به پیشرفت کار برای برگزاری کنگره شهدای این استان از ۱۵ اردیبهشت‌ماه سال جاری تاکنون، عنوان کرد: ما از ۲.۱ درصد به ۶۰ درصد پیشرفت رسیده‌ایم که پیشرفت بسیار خوبی است.

وی با اشاره به در نظر گرفتن ساخت یک فیلم سینمایی فاخر بدون در نظر گرفتن سقف زمانی برای ساخت آن بیان کرد: این کار امسال آغاز می‌شود و حتی اگر سه سال نیز طول بکشد مهم فاخر بودن و اجرای شایسته آن است.

کشکولی با بیان اینکه برخی اعتقاد داشتند که یک سریال خوب به‌دلیل درصد بالای بینندگان سریال‌های تلویزیونی ساخته شود که روی این موضوع هم بحث شد، گفت: چنانچه منابع مالی این کار فراهم و ساخت آن مصوب شود کنسرسیومی از بنیاد شهید، سپاه مرکز، صداوسیما و خیرین برای اجرای این موضوع در دستور کار قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *