سه شنبه , ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

۲ کشته و ۵ مجروح در رسم غلط تیراندازی در جشن عروسی

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی در شهرستان قیروکارزین،متاسفانه ۲ نفر از شهروندان به قتل رسیده و ۵ نفر نیز زخمی و روانه بیمارستان شدند.

نسیم دلفان – به گزارش رکنا رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس عنوان کرد: بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی در شهرستان قیروکارزین، متاسفانه ۲ نفر از شهروندان به قتل رسیده و ۵ نفر نیز زخمی و روانه بیمارستان شدند.

ماموران انتظامی در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که فردی ۳۸ ساله در یک عروسی به هنگام شادی با اسلحه شکاری به صورت سهوی به سمت افراد حاضر در مراسم تیراندازی کرده که منجر به مرگ یک پسر و یک دختر ۹ ساله و مجروح شدن ۵ نفر دیگر شده است.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس گفت: ماموران تحقیقات خود را آغاز و ضارب را شناسایی و با رایزنی با بزرگان و متنفذین محلی، قاتل به همراه اسلحه شکاری خود را به پلیس معرفی و تسلیم قانون شد.

وی با اشاره به اینکه قاتل در تحقیقات به عمل آمده به قتل ارتکابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، تصریح کرد: تیراندازی در مراسم‌های جشن و عزا از رسم‌های غلطی است که بیشتر اوقات باعث وقوع حوادث تلخ و ناگواری همانند واقعه اخیر می‌شود لذا از شهروندان درخواست می‌شود که به هیچ عنوان در مراسم‌های مختلف برای شادی کردن از اسلحه استفاده نکنند که برابر قانون به شدت با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *