سه شنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۱

۲۵ میلیون تومان حقوق ناقابل یکی دیگر از مدیران+سند

در حالی که رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد از کارکردن عده‌ای در این دانشگاه به صورت رایگان یا با حداقل دریافتی دم می‌زند، فیش حقوقی یکی از مدیران استانی دانشگاه آزاد خبر از دریافتی ماهانه حدود ۲۵ میلیون تومان دارد…


نسیـــم دلفـان – اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد ۳۰ اردیبهشت‌ماه در مراسم سالگرد تأسیس این دانشگاه گفت: کسانی هستند که در دانشگاه آزاد کار می‌کنند‌، حقوق هم نمی‌گیرند برخی به اندازه نیاز حقوق می‌گیرند و برخی هم حق خودشان را می‌گیرند ولی به کلی این کار در راه رضای خدا و برای خدمت به مردم،‌اسلام و مکتب اهل بیت صورت گرفته است.

این اظهارات در حالی است که فیش حقوقی یکی از مدیران استانی این دانشگاه در سال گذشته حاکی از دریافت ماهانه حدود ۲۵ میلیون تومان دارد و قطعا این مبلغ در سال جاری افزایش یافته است.

از سوی دیگر باید توجه داشت وقتی این میزان دریافتی برای یک مدیر استانی است، قطعا مدیران رده بالای این دانشگاه دریافتی‌های چندین برابر دارند.

http://radiosaham.ir/wp-content/uploads/2016/05/865882_867.jpg

حقوق ۲۵ میلیون تومانی یکی از رؤسای واحدهای استانی دانشگاه آزاد در حالی است که چندی قبل رئیس این دانشگاه از زیان‌ده بودن تعدادی از واحدهای دانشگاه آزاد خبر داده بود.


» حقوق ناچیز ۴۷ میلیونی یکی از مدیران کشور+تصویر فیش حقوقی

» حقوق ۱۵میلیونی درمقابل دستمزد ۷۰۰ هزارتومانی/تامین معیشت معلمان مورد توجه قرار نگرفته است

» احمد توکلی افشا کرد/حقوق ۳۵ میلیون تومانی یک مسئول دولتی

» نمایندگان مجلس ماهانه چقدر دستمزد می گیرند؟/ “خط فقر” به روایت عضو کمیسیون امنیت ملی

» جزئیات تغییرات جدید حقوق و دستمزد/ اختلاف درآمدها ۴.۳ برابر شد


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

یک نظر

  1. آفرین براین ذائقه خداوکیلی ۴ ماه است حقوق نگرفته ام قبض اب وبرق وگاز ونهات همه جمع شده اند انگاه اسم عدالت به کاخ فراموشها سپرده شده به قول شریعتی عدالت یعنی بایگانی تاریخ انشااله این پول به حلقومشان نمی رود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.