شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

۲۴۳۰ لرستانی مشمول امهال تسهیلات کشاورزی

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به اینکه ۲۴۳۰ بهره‌بردار بخش کشاورزی مشمول امهال تسهیلات هستند، گفت: از این تعداد تاکنون ۱۶۰۰ بهره‌بردار بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۱۴ میلیارد تومان از مزایای امهال تسهیلات بهره‌مند شدند.

نسیم دلفان – سید عماد شاهرخی امروز در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به اجرای بند دال تبصره ۱۶قانون بودجه سال ۱۴۰۲، موضوع بخشودگی سود، کارمزد، جرائم دیرکرد و امهال تسهیلات بهره‌برداران بخش کشاورزی، اظهار کرد: از بهره‌برداران بخش کشاورزی که براثر حوادث غیرمترقبه به ویژه سیل و خشکسالی دچار خسارت شده‌اند و دارای تسهیلات با سررسید ۱۴۰۱ مورد تایید کارگروه شهرستانی و استانی بودند ۲ هزار و ۴۳۰ بهره‌بردار مشمول امهال تسهیلات شدند.

به گفته وی از تعداد ۲۴۳۰ فقره درخواست دارای مصوبه کارگروه استانی با اعتبار ۱۷۱ میلیارد تومان، ۱۶۰۰ بهره‌بردار بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۱۴ میلیارد تومان از مزایای این بند قانونی بهره‌مند شدند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: در بازه زمانی ۶ ماه از ابلاغ و اجرای این طرح ، ۶۷ درصد کل اعتبار ابلاغی سهم استان جذب و توسط بانک‌های عامل اعمال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *