دکتر خادمی در آئین بهره‌برداری از پروژه‌ گازرسانی به روستاهای شهرستان دلفان از سرعت قابل قبول این پروژه در سالهای اخیر خبر داد .
نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، آیین بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۱۸ روستای شهرستان دلفان با حضور جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید .

استاندار لرستان در حاشیه این مراسم گفت: با در نظر داشتن اینکه ایران کشوری غنی به لحاظ منابع نفت و گاز است و به منظور پیشگیری از وارد آمدن خسارت به جنگلها و منابع طبیعی، ضرورت دارد تأمین سوخت روستاهای دور افتاده استان به خوبی انجام پذیرد .

دکتر خادمی اظهار داشت: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به ۱۸ روستای دلفان، بخش اعظم روستاهای این شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده‌اند .

وی در ادامه تصریح کرد: گازرسانی به روستاهای شهرستان با هدف رفاه مردم منطقه و در گام بعدی حرکت به سمت ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری صورت گرفته که امیدواریم این امر در آینده به خوبی محقق شود .

استاندار لرستان افزود: در مراسم امروز، پروژه گازرسانی به ۱۸ روستای شهرستان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان و با احداث یک ایستگاه تقلیل فشار با اجرای ۳۹ هزار متر شبکه پلی اتیلن و ۸۰۰۰ شبکه فلزی به بهره برداری رسید .

دکتر خادمی یادآور شد: در چند سال اخیر اقدامات بسیار خوبی در زمینه گازرسانی به روستاهای استان صورت گرفته و به گواه آمارها، اقدامات انجام شده طی این چند سال با تمامی کارهای قبل از آن برابری می‌کند .

وی در پایان به موضوعات مرتبط با تأمین آب شرب مناطق روستایی استان به ویژه در شهرستان دلفان پرداخت و گفت: شهرستان دلفان از مناطق پر باران استان است و نباید از نظام تخصیص و سرمایه گذاری در این زمینه محروم بماند.