۱۵ واحد صنفی متخلف در دلفان پلمب شدند

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دلفان گفت: ۱۵ واحد صنفی متخلف در این شهرستان به دلیل عدم رعایت محدودیت‌های جدید کرونایی پلمب شدند.

نسیم دلفان – “رضا رضایی” در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از بیستم آبان ماه جاری که محدودیت های جدید کرونایی از جمله تعطیلی واحدهای صنفی از ساعت ۱۸ به اجرا درآمد از ۸۱۲ واحد صنفی در دلفان بازدید شد که ۱۵ واحد صنفی از این تعداد متخلف شناخته شدند.

وی گفت : رعایت ساعت کاری تنها ملاک بازرسی ها نیست بلکه رعایت نکات بهداشتی و اجرای درست شیوه نامه های بهداشتی از جمله اولویت ها در بازرسی ها می باشند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دلفان افزود : رعایت شیوه های بهداشتی در فروشگاه‌های موادغذایی و نانوایی ها بسیار مهم است.

وی با اشاره به وضعیت نگران کننده شیوع کرونا در دلفان ادامه داد: باتوجه به شرایط فوق بحرانی شهرستان، نظارت بر فعالیت اصناف و بازار به صورت مستمر با همکاری اتاق اصناف، اماکن، شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری و نیروی انتظامی اعمال می‌شود.

وی اضافه کرد : صاحبان تمامی واحدهای صنفی که به خاطر تخلف محل کارشان پلمب شود تا ۲۰ آذر پایان یک ماهه طرح محدودیت‌های کرونایی اجازه فعالیت نخواهند داشت.

وی از تمامی اصناف و مردم خواست تا محدودیت زمانی تعطیلی از ساعت ۱۸ را جدی بگیرند و از شهروندان خواست در صورت مشاهده تخلف در این زمینه با شماره ۱۲۴ تماس بگیرند تا بازرسان در کوتاه ترین زمان کار خود را انجام دهند.

رضایی گفت : هدف از اجرا و نظارت این شیوه نامه ها آن است که مردم با استفاده از ماسک، رعایت فاصله یک و نیم متری و شست و شوی درست دست ها اجازه شیوع بیشتر کرونا در موج سوم را ندهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.