سه شنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۱

۱۱ طرح نیمه تمام آموزشی در شهرستان دلفان وجود دارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان گفت : ۱۱ طرح عمرانی، آموزشی و پرورشی در این شهرستان وجود دارد که نیازمند اعتبار است…


نسیـــم دلفـان – احمد کاظمی در گفت و گو با ایرنا افزود: این طرح ها شامل هشت مدرسه یک تا ۱۲ کلاسه در مرکز شهر و روستا ، دو سالن ورزشی و یک خوابگاه دانش آموزشی است که به سبب نبود اعتبارات مناسب ، وضعیت پیشرفت کاری آنان مناسب نیست.
به گفته وی ، این طرح ها از ۱۰ تا ۹۵ درصد پیشرفت کاری دارند که برای تکمیل و به بهره برداری رسیدن نیاز به ۵۰ میلیارد ریال اعتبار دارد.
این مسئول ، با اشاره به مشکل ناکافی بودن مکان های آموزشی و ورزشی در شهرستان دلفان اظهار امیدواری کرد دراعتبارات سالجاری اعتبار مناسبی جهت تکمیل این طرح ها تخصیص یابد.
وی یاد آور شد : به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در سال گذشته ۱۱ مدرسه در مناطق روستایی احداث گردید و نیز عملیات ساخت نه مدرسه دیگر در این شهرستان توسط این قرارگاه آغاز شده است.
کاظمی ، ناکافی بودن مکان های آموزشی را یکی از مشکلات شهرستان دلفان برشمرد و گفت : با اعتبارات سالانه کم دولتی نمی توان این مشکل را حل نمود و این موضوع نیازمند مشارکت خیران نیک اندیش است تا شاید به همت این عزیزان بخشی از مشکلات آموزشی شهرستان دلفان حل گردد.
به گفته مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان ، خیران در سالهای گذشته ۲۱ مدرسه را در مناطق روستایی شهرستان دلفان احداث کرده اند.


tavajoh.gifتازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.tavajoh.gif

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۲ نظر

  1. با وجود ارادت فراوان به نسیم دلفان بنده به شدت به عدم برخی نقادی ها از کار امثال این اقا اعتراض دارم اصلا چرا جناب رستمی … اقدام نمیکند نماینده شریف بروجرد چند روز پیش اعلام کرد با قدرت تمام در عزل و نصب های ان شهر مداخله میکند

  2. …لبیک یا رستمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.