پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

یادداشت شهروند / بازی با اعصاب و روان مردم در کلینیک تخصصی بیمارستان سینا ی دلفان

چه کسی پاسخگوی ساعت ها وقت تلف شده ی مردم و حق الناس آنها است؟

🖊امروز دومین باری بود که پس از فروش ویزیت چشم پزشکی کلینیک تخصصی بیمارستان سینا راس ساعت مقرر جهت ویزیت به این کلینیگ مراجعه نمودم ، اما هر بار پس از مراجعه و ساعت ها معطلی و بلا تکلیفی و ماندن در برزخ آمدن و نیامدن پزشک محترم ، و بدون عذرخواهی از مراجعین ، آنها را به نوبت بعدی رهنمون فرمودند، گویی آنان متهمینی بودند که به اتهام بیماریشان مجرم شناخته شده بودند و جزای جرم آنها همین آمدو شد های بیهوده بود.

🖌حال جای سوال اینجاست اگر مدیریت محترم بیمارستان سینا ، از قطعیت حضور پزشک اطمینان ندارند ، چرا اجازه فروش ویزیت را آن هم در ساعات اولیه صبح که بیمار مجبور است در روز دوبار مراجعه داشته باشد صادر می کنند؟
🖊ما هم می دانیم که ممکن است ، مشکلاتی برای پزشکان محترم پیش بیاید ، اما دو روز پیاپی ، فراخوان مردم و اتلاف چند ساعته ی وقت آنها هیچ توجیهی را بر نمی تابد.
🖌حداقل به منشی های محترم یاد آوری کنند که فلان پزشک در فلان ساعت مقرر نمی تواند حضور داشته باشد ، نه اینکه پس از دو ساعت و نیم معطلی و غرولند کارکنان ، به آنها گفته شود که پزشک نمی آید و بدین ترتیب اعصاب و روان مردم را هدف تهاجم بی برنامگی و ضعف مدیریت خود قرار دهند .

🖌 به راستی چه کسی پاسخگوی وقت تلف شده ی مردم، تشدید بیماری و عوارض پیدا و پنهان یک روز اتلاف وقت برای دهها نفر بیمار ، و حق الناس آنها است ؟

🖌 آقایانی که مردم را در شرایط وانفسای کنونی ، از زمین و زمان عاصی تر می کنند ، چه توجیهی برای بی برنامگی و رها شدگی این کلینیک دارند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.