یادداشت روز / استقبال از سال ۱۴۰۰ با وحدت عمومی

📝 علی‌محمد نظری

✅ سال ۹۹ هم اخرین نفس های خود را می کشد، سختی و مشقت این سال برای مردم ما بس دشوار و طاقت فرسا بود
تحریم‌های تحمیلی، ویروس مرگبار کرونا، سو مدیریت اجرایی و… همه دست بهم داد تا تجربه ای سنگین فرا روی ملت ایران قرار دهد.

✅ بنظر می رسد چشم انداز سال ۱۴۰۰ بسیار امید وار کننده است، جدای از اینکه امریکا و غرب به برجام پایبند باشند یانه راه و مسیر بی اثر کردن تحریمها باز شده است ، (فقط در بحث صادرات نفت این روزها به دوران قبل از تحریم برگشته و افق روشنی را نوید می دهد.)

✅ پزشکان نامدار کشور بر بیماری کرونا زور گرفتند، و انواع واکسن ها یا تولید می شود یا وارد میگردد و امید ریشه کنی این ویروس در سال جدید بیش از گذشته متصور است.

✅ با انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ مدیریت کلان کشور متحول میگردد، واگر ملت همت کنند و بر مبنای تجربه و اموخته های سالیان گذشته بدور از احساسات و هیجانهای کاذب تصمیم بگیرند بر بخش اعظمی از سو مدیریتها غلبه خواهند نمود.

✅ مردم شهرستان ما در سال گذشته بدلیل محرومیت مضاعف رنج و مشقت بیشتری را متحمل گردیدند، برای جبران عقب افتادگی های موجود و چشم انداز روشنی از اینده بیش از هر زمانی نیاز به وحدت و هم اندیشی سیاسی داریم، معنا ومفهوم ان ترد و نادیده گرفتند دیگران نیست . می شود علی رغم داشتن دیدگاههای متفاوت برای رشد و ابادانی شهر و دیار خود از برخی تنگ نظریها گذشت.

✅ انتخاب افراد سالم، پاکدست، کاردان ، با انگیزه خدمت به مردم و… در شورای شهر می تواند مبنای این وحدت باشد، جدای از تعلقات سیاسی، انچه که صلاح شهرستان است محور تبلیغات همگانی قرار گیرد.

✅ شاید اغراق نباشد اگر گفته شود شهرهای محروم از جمله دیار ما بیش از کلان شهرها چوب بازیهای سیاسی را خورده است، اگر بنده وهم نسل های ما از هر طیف وجناحی اشتباه کردیم ، برهمان منطق اشتباه پا فشاری نکنیم .

✅ اختلاف سلیقه و تفاوت دیدگاهها یک امر بدیهی است و اگر وجود نداشته باشد جریان جامعه روان و زلال نمی گردد، اما انرا با جناح بندی ،گروه گرایی، و حقه بازیهای سیاسی گره نزنیم، بازنده اول واخر اینگونه اختلافات فقط مردم محروم ما هستند.

✅ امیدوارم در این زمینه بتوانیم به همت والای پایگاههای خبری شهرستان اندوخته ها و تجربهای خود را در اختیار نسل جدید و جوانان پر شور و با شعور دیارمان قرار دهیم.

✅ در پایان فرا رسیدن عید باستانی نوروز، و تقارن ان با عیاد مبارک شعبانیه را خدمت مردم عزیز تبریک و تهنیت عرض می نمایم ، وسالی سرشار از خوبیها را برای همه مسئلت دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.