یکشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

گلگی شدید مردم دلفان درباره دردسرهای تهیه نان جهت برگزاری مراسمات جشن و عزا!!!

 

برخی از شهروندان با ارسال پیام هایی از عدم چاره اندیشی مسئولان شهرستان در رابطه با تهیه نان برای مراسمات جشن عروسی و همچنین مراسمات عزای فوت بستگان گلگی کرده و اظهار می کنند ، هیچ نانوایی نیست که بتواند تعداد نان مورد نیاز این مراسمات را به عهده بگیرد و باید چندین و چند نانوایی را بگردیم تا با کلی التماس یا آشنابازی بخشی از نیازمان را تهیه کنیم.

از سوی دیگر نان را با کارت بانکی تحویل می دهند و با هر کارت فقط تعداد معدودی می توان خرید کرد ، لذا باید صاحبان مراسم جشن یا عزا در کنار تمام مشغله های ذهنی خود و خانواده ، به دنبال تعداد زیادی کارت بانکی از فامیل ها باشند تا هزینه نان را از آن طریق بپردازند لذا همین امر نیز قوز بالا قوز شده است!!!

خبرنگار نسیم دلفان در پیگیری این مشکل چند روز پیش با فرماندار دلفان صحبت کرده و قرار شد در جلسه ای با اعضاء شورای آرد و نان و جهاد کشاورزی موضوع به هر شکل ممکن و با تدبیری خاص حل و فصل گردد ، به طور مثال چند خبازی در سطح شهرستان برای پخت نان جهت مراسمات شهروندان تعیین گردد و متقاضیان با دریافت حواله بتوانند به نانوایی های مورد نظر مراجعه نمایند.

از فرمانداری محترم و همچنین مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تقاضا داریم این مشکل را در سریع ترین زمان ممکن مرتفع و نتیجه را از طریق رسانه های محلی به اطلاع عموم مردم برسانند.

⇐ جوابیه عجیب و ناقص اداره غله شهرستان دلفان به گلگی مطرح شده فوق از سوی شهروندان (اینجا / کلیک نمایید)


 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *