یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۴۰۳

گلایه های شهردار هفت چشمه دلفان/جوانان این شهر مکان ورزشی مناسبی ندارند

شهردار هفت چشمه کاکاوند دلفان یکی از مشکلات این شهر را نبود مکان های ورزشی عنوان کرد…


نسیـــم دلفـان – محمد خاص امیری در گفت و گو با ایرنا افزود: نوجوانان و جوانان شهر هفت چشمه مکان مناسبی جهت پرداختن به امر ورزش و پرکردن اوقات فراغت خود ندارند.
وی اظهار امیدواری کرد مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان نوجوانان و جوانان شهر هفت چشمه را دریابند و نسبت به تخصیص اعتبار ساخت مکان های ورزشی در این شهر اقدام نمایند.
وی خاطر نشان کرد: یکی از خواسته های مهم جوانان هفت چشمه ساخت زمین فوتبال چمن است که امیدواریم این خواسته مهم جوانان منطقه با توجه ویژه مسئولان استان و شهرستان محقق شود.
خاص امیری بیان داشت: شهرداری هفت چشمه آماده هرنوع همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان برای ایجاد مکان های ورزشی در این شهر است.
شهردار هفت چشمه با بیان اینکه بیش از ۲۰ سال از تاسیس بخش کاکاوند می گذرد اظهار داشت : هنوز بسیاری از ادارات در مرکز بخش راه اندازی نشده اند و این در حالیست برای خدمات رسانی به مردم و جلوگیری از اتلاف وقت و صرف هزینه های سنگین تاسیس ادارات ورزش و جوانان ، اداره گاز ، آب و فاضلاب ، راهنمایی و رانندگی در شهر هفت چشمه از خواسته های به حق شهروندان است.
شهر هفت چشمه در ۱۱۰ کیلومتری شمال غربی خرم آباد مرکز استان لرستان واقع شده است.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

یک نظر

  1. شهروند هفت چشمه

    آقای شهردار شما لطفا شهر کوچک هفت چشمه رو دریابید که بعد از ۷ سال هنوز میدان مرکزی آن قدیمی مانده وشهربازی ندارد وبلوار ورودی آن رها شده مانده ، سایر موارد در حوزه بخش توسط نماینده ومسئولان شهرستان وبخش در دست پیگیری است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *