چهارشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۱

گزارش تکمیلی از سخنان شهردار نورآباد بعنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه

خاص امیری : شهرداری را با ۴۳ میلیارد بدهی تحویل گرفتیم /حقوق کارگران در حال بروز شدن است / اولویت عمران، مناطق کمتر توسعه یافته شهر است/قیر خریداری شده و نهضت آسفالت در راه است.

نسیم دلفان – محمد خاص‌امیری شهردار نورآباد دلفان در سخنانی در خطبه های نماز جمعه ۲۴ دی ماه گفت :
🔹با تلاش شبانه روزی و پیگیری های جهادی، مدیریت هزینه ها، همراهی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و پرسنل زحمتکش شهرداری در این زمان اندک ۲۴ میلیارد از بدهی ها تسویه شده است.‌ قسمت عمده ای از بدهی ها مربوط به حقوق کارگران زحمتکش و بدهی تامین اجتماعی بود که خوشبختانه اکنون در وضعیت مطلوبی قرار داریم.
🔹اولویت شهرداری عمران و آبادانی مناطق کمتر توسعه یافته شهر است و در همین راستا بعد از سالها، بلوار و میدان بسیج جمع آوری و از نو ساخته می‌شود.
🔹اهم فعالیت‌های عمرانی شهرداری در این مدت کوتاه مواردی است از جمله ، پیاده رو سازی خیابان مدرس، تکمیل پارک علی آباد، خاکبرداری و مخلوط ریزی کوچه های منتهی به مسکن مهر، خط کشی و رنگ آمیزی معابر و بلوار های سطح شهر، اجرای کف پو‌ش بلوار شهید بهشتی، نصب علائم هشدار دهنده در چهار راه تزکیه ۲۴ متری طالقانی و بسیاری فعالیت های دیگر که مجال بیان آنها نیست ، این در حالی است که بنده شهرداری را با ۴۳ میلیارد بدهی تحویل گرفتیم.
🔹وضعیت نامناسب بسیاری از کوچه ها و معابر سطح شهر نیاز مبرم به بازسازی و آسفالت دارد که در این راستا قیر مورد نیاز خریداری شده و ان‌شاالله با عبور از فصل سرما نهضت آسفالت را در سطح شهر خواهیم داشت.
🔹از مهمترین دغدغه های مدیریت شهری حل مشکلات و تعیین تکلیف اراضی کوی سردار سلیمانی (بهارستان) ، فاز ۴ فرهنگیان ، دره مشتری و سایر اراضی است و در همین راستا جلسات متعددی در شهرستان و مرکز استان برای اراضی مذکور بخصوص کوی سردار سلیمانی برگزار شده که ان‌شاالله به نتایج مطلوبی هم خواهد رسید.
🔹جا دارد از زحمات و حضور کارگشای امام جمعه مردمی شهرمان در این موضوع تشکر ویژه داشته باشم.
🔹مشکلات ۲۰ ساله اراضی دره مشتری در جلسات متعدد طرح شده و با پیگیری های صورت گرفته شهرداری برای این اراضی تا چند هفته آینده اقدام به صدور پروانه خواهد کرد.
🔹درباره اراضی فاز ۴ فرهنگیان هم جلساتی با هیئت مدیره برگزار شد و خواسته شهرداری بصورت مکتوب تحویل آنها گردید که در صورت مراجعه برای پرداخت بدهی های شهرداری، مانعی از سوی ما برای این اراضی وجود ندارد.

🔸شهردار در پایان از همراهی مردم و رسانه ها با مدیریت شهری قدردانی کرد و خواستار مشارکت بیشتر شهروندان در اجرای برنامه های شهرداری برای توسعه و آبادانی شهر نوراباد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.