سه شنبه , ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

گزارشی کذب از کانالی دروغ پرداز که التهاب افکار عمومی مردم دلفان را در پی داشت / روسیاهی که دیگران را روسیاه می نامد

حمله ناجوانمردانه یک کانال بی هویت به دو رسانه رسمی پس از افشای یک دروغ شاخ دار / مردم اکنون بخاطر دروغ شاخدار این کانال کذاب مبنی بر اعلام مرگ دورغین شکرخان ، این کانال را بنام شکرخان می شناسند…


پس از گزارش های دقیق و بررسی شده دلفان امروز و نسیم دلفان درباره مرگ دروغین شکرخان که از طریق یک کانال اطلاع رسانی منتشر شده بود ، مدیر این کانال در نوشتاری بسیار احمقانه ، عوام فریبانه و توهین آمیز در صدد پاسخ برآمد که جای تعجب دارد چگونه این شخص چنین آزادانه می تواند در فضای مجازی این شهرستان لجن پراکنی نماید.

مقامات قضایی شهرستان دلفان چرا با وجود اینکه می بینید کانال هایی بی هویت فضای رسانه ای شهرستان را به شدت مسموم کرده و اذهان مردم را با تشنج مواجه میکنند برخورد قانونی نمی کنند؟

یک کانال خبری با ۴۰۰ مخاطب ، راه اندازی شده و هر روز دست به انتشار اخباری کذب ؛ بی اساس و جعلی می زند اما کسی را جلودار مقابله با این مسوم گر فضای مجازی نیست.

به طور مثال : این فرد که به شدت با کمبود شخصیت مواجه هست و سعی دارد اینگونه خود را مطرح کند ، چند روز پیش نوشت شکرخان فرد محجور و عاجز دلفان در بیمارستان نورآباد در کمال بی حرمتی از طریق عوامل بیمارستان مورد تمسخر قرار گرفته و پذیرش نشده است.

نوشت : شکرخان در محوطه بیمارستان فوت کرده است ، بین مردم و عوامل بیمارستان بخاطر این رفتار درگیری ایجاد شده است.

با این انتشار دروغین التهاب عجیبی در فضای مجازی و اذهان مردم ایجاد شد.

این فرد که خود را خبرنگار می نامد چرا به خود زحمت نداد کوچکترین تحقیقی انجام دهد و ببیند موضوع چه بوده است؟

کدام یک از این اراجیف منتشر شده با واقعیت موضوع مطابقت داشت.

خبرنگاران سایت های رسمی این منطقه دلفان امروز و نسیم دلفان برابر وظیفه حرفه ای خود و نه مسموم سازی احمقانه اذهام مردم ، به خود زحمت تحقیق و تفحص موضوع را دادند ، ساعتها در این باره در روز اول و سپس در روزهای بعدی در راستای روشن سازی افکار عمومی زحمت کشیدند.

اول اینکه ثابت شد فرد مذکور شکرخان نبوده است بلکه شکرمغزها این فرد را شکرخان معرفی کرده بودند. جواب احساسات جریحه دار شده مردم و خانواده شکرخان که با نگرانی در حضور ما به بیمارستان مراجعه کردند را چه کسی می دهد؟ آیا شکرمغزهایی که این گونه با اذهان مردم و احساسات مردم بازی می کنند حاضر به عذرخواهی شدند؟ نه تنها حاضر به عذر خواهی نشدند بلکه با جسارت بدون اینکه توضیحی در این باره بدهند خبر خود را به صورت دیگری اصلاح کردند و باز هم تاکید بر عدم پذیرش بیمار داشتند؟

این کانال بی هویت مسوم گر ، نوشت: بیمار مورد نظر بخاطر اینکه هزینه ای برای پرداخت نداشته ، بیمارستان او را پذیرش نکرده است در حالی که مشاهده مدارک نشان می دهد کاملأ رایگان پذیرش شده و حتی سی هزار تومان پول همراه بیمار بوده است.

بیماری که در دو مرحله پذیرش شده بود ، مدارک و تصاویر موجود است و توسط خبرنگاران بازبینی شدند.

تحقیقات ما نشان می دهد در مرحله اول پذیرش با توجه به وخامت حال وی ، بایستی بیمار تحت مراقبت ویژه قرار می گرفت و یا به بیمارستانی مجهز تر اعزام می شد ، ما طی گزارشی که امروز منتشر کردیم خواستار بررسی موضوع و پیگیری آن شدیم که آیا خطای پزشکی صورت گرفته است یا خیر؟ چرا این بیمار در مرحله اول مراجعه به بیمارستان بعد از ساعتی ترخیص شد؟

گزارش امروز ما گزارشی میدانی و دقیق است ، این گزارش چه دخلی به اراجیف منتشر شده در کانال مورد نظر دارد ، چرا این فرد بجای عذرخواهی ، عوام فریبی می کند و تلاش سه روزه خبرنگاران و تحقیقات آنها را بنام خودش جا می زند ، کسی نیست بپرسد اراجیف دو روز پیش شما کجایش با گزارش میدانی و دقیق خبرنگاران ما تطبیق دارد؟

از فرماندار این شهرستان و دستگاه قضایی سؤال می کنم آیا پاسخ تحقیقات ما و زحمت ما برای شفاف سازی و تنویر افکار عمومی شهرستان که توسط یک فرد نادان مسموم شده بود این است؟ آیا ما نیز باید همچون این فرد در منزل خود می نشستیم و بدون بررسی هر اراجیفی را منتشر می کردیم؟ چرا با این فرد افسارگسیخته برخورد نمی شود؟

این فرد با این عوام فریبی ها قصد دارد توجه مردم را از گزارش دروغین خود منحرف کند ، با این جنجال آفرینی ها می خواهد به اصطلاح گزارش کذب خود را از کانون توجه مردم خارج نماید ، این در واقع یک نوع فرار رو به جلو است.

جالب است که در کمال وقاحت و بی شرمی ، روسیاهی خود را به دیگران نسبت داده و نوشته است : زمستان رفت و روسیاهی برای ذغال ماند.

باید به مدیر این کانال گفت : رو سیاه تویی یا ما؟ رو سیاه کسی است که شکرخان بیچاره را به کام مرگ دروغین کشاند ، رو سیاه کسی است که اذهان مردم را به تشویش بی پایه و اساس کشاند…

چقدر خنده دار است که چنین فرد دروغگویی رسانه های ما را دروغگو خطاب کرده است ، رسانه هایی که برابر آمار سایت رسمی الکسا پر بیننده ترین سایت های خبری سلسله و دلفان هستند و در سطح استان مقام سوم و چهارم را دارند ، ما اگر مانند “کانال شکرخان” دروغ پردازی می کردیم آیا اینگونه در جایگاه سایت های پر بیننده استان قرار می گرفتیم؟ دروغگو خطاب شدیم چون دروغ شاخداری را افشا کردیم ، آیا ما و مردم همچنان باید دورغ منتشر شده این فرد را می پذیرفتیم و شکرخان را مُرده می پنداشتیم؟ اگر شکرخان مُرده است پس شکرخانی که اکنون در خیابانهای شهر است و زندگی می کند کیست؟ ما دروغگوییم یا شما؟

این فرد دورغ پرداز تاکید بسیاری بر عدم پذیرش بیمار بعلت نداشتن هزینه های درمان در بیمارستان نورآباد را دارد ، در حالی که با یک تحقیق ساده (اگر زحمتش نمی شد) می توانست متوجه شود در دو مرحله کاملأ رایگان پذیرش شده است.

اینگونه اخبار کذب در فضای مجازی باعث بدبینی مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد شد ، باعث زیر سؤال رفتن خدمات نظام می گردد ، وقتی چنین اتفاقاتی که این فرد اشاره کرده است صحت ندارد و دروغ محض است چرا باید برخورد قانونی با وی صورت نگیرد؟

به هر حال تقاضای ما از مقامات قضایی و مسئولین امر این است که جلوی این لجام گسیختگی های موجود در فضای مجازی را بگیرند و زحمات خبرنگاران رسانه های رسمی را نیز به باد ندهند.


» وقتی شکرخان ، خبرساز می شود!!! / ماجرای مرگ پیرمرد دوره گرد در بیمارستان نورآباد چه بود؟ 

» بررسی ابعاد تکمیلی پرونده پیرمرد فوت شده در بیمارستان شهر نورآباد

تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۷ نظر

 1. درود بر سایت های مردم دار نسیم دلفان و دلفان امروز که انصافا اخبار رو پالایش شده و بدون جانبداری منتشر می کنند….این دسته از افراد فقط بدنبال مطرح کردن خودشون هستند و امیدوارم که دستگاه های مربوطه مانع این فضا سازی ها شوند..

 2. خ خ خ خ خ خ خ خ خ خخخخخخخخخخخ
  کانال شکرخان
  پیشنهاد میکنم عکس شکرخان رو بزنه روی پروفایلش
  خخخخخخخخخخ

  • راستی نسیم جان این کانال شکرخان یه جا نوشته بود خبر کاشف دلفانی رو اول منتشر کردید اما وقتی گفته خرم آبادی هستم حذف کردید
   خیلی متوجه نشدم منظورش چی بود این شکرمغز
   خخخخخخخ خخ خ خ خ خخخ

   • دوست خوبم ، خبری در رسانه ها منتشر شد درباره دانشجوی ایرانی کاشف داروی دیابت
    ما بررسی کردیم دیدیم ایشون اصالتی دلفانی دارد ، پدر و مادرش دلفانی هستند ، در منطقه گاوکش
    همین الان هم تمام اقوامشون اونجا هستند ، اما با توجه به شغل پدرش در خرم آباد زندگی می کنند
    در خبرمون ذکر کردیم که ایشون اصالتأ دلفانی هستند
    اما روز بعد همین دانشجو از اسپانیا با بنده تماس گرفت و گفت کلمه دلفان را حذف کنم ، حالا یا کسر شأن بود براش یا بخاطر دوستان لر خرم آبادی اش گفت یا هر دلیل دیگر نمی دانم ، در ضمن لری با من صحبت کرد نه لکی ، در حالی که کاملأ لک هستند
    لذا بنده و اکثر رسانه های لک زبان در پاسخ این حرکت نه چندان جالب ایشان ، خبر مورد نظر را حذف کردیم.
    حالا اینکه خطای من چی بوده و موضوع چی هستش که کانال مورد بحث این را به عنوان یک طعنه ذکر کرده نمیدانم فقط میدانم قدرت تحلیل بسیار ضعیفی دارد ، همین موضوع خود گواه بر ضعف قدرت تحلیل این فرد است

    • از دلفان و عاشق لکستان

     رحمت خدا بر شیر مادرت رحمت خدا بر شما و اموات شما خدا به حق فاطمه ی زهرا سلام الله علیها شما را عاقبت بخیرکند این حرکت حذف خبر یعنی غیرت و شرافت درود بر شما

 3. با سلام خدمت جناب محمدی عزیز.متاسفانه فضای رسانه ای دلفان به واسطه حضور افرادی ناپخته و بی سواد از لحاظ رسانه و عدم کنترل ونظارت مسئولین دچار مسمومیت شده و همین مسئله تلاش های خبرنگاران پرتلاش و کم توقع همشهریمان را تحت شعاع قرار میدهد که این امر ضرورت پالایش و نظارت دقیق تر مسولان مربوطه را می طلبد تا هر کس به خود جرات ندهد بدون هیچ واهمه ای نسبت به انتشار تخیلات خود در بین مردم اقدام نماید.

 4. با سلام ممنونیم از زحمتهای شما که همیشه در کنار مردم دلفان هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *