گزارشی از مراسم بزرگداشت شهید دهه هشتادی علی لندی در دلفان

همایش بزرگداشت و تکریم قهرمان بزرگ ایذه ای شهید علی لندی معروف به شهید ایمنی با حضور شورای اداری دلفان و جمعی از مسئولین و دانش آموزان نوجوان دهه هشتادی در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد

نسیم دلفان – گزیده از بیانات امام جمعه شهرستان دلفان در این همایش را در زیر مطالعه فرمایید

🔹اقدام قهرمانانه نوجوان دهه هشتادی شهید علی لندی یاد و منش شهدای دفاع مقدس به ویژه شهید حسین فهمیده و شهید بهنام محمدی ها را در دل جوانان و نوجوانان ما زنده کرد و برهمگان ثابت کرد که ایران اسلامی هنوز گوهرهای گران‌بهائی در دل خود نهفته دارد که به هنگام انجام وظیفه دست از پا نمی شناسند.

🔹شجاعت این شهید بازسازی فرهنگ و گفتمان نیکوکاری اجتماعی است و نیکوکاری اجتماعی به عنوان یکی از عرصه های حیات اجتماعی ظرفیت‌های عظیمی برای رشد، پیشرفت و تعالی افراد جوان و نوجوانان جامعه دارد و باید بر این مهم سرمایه گذاری کرد.

🔹برای درک بهتر منزلت اجتماعی چنین ایثارگری‌هایی نیاز است این حرکات با عظمت در متون آموزشی و درسی فرزندان آینده مملکت ثبت و بازخوانی شوند.

🔹قهرمان ماندگار ایذه ای شهید علی لندی عزیز ثابت کرد که می توان نوجوان دهه هشتادی باشی اما مانند غیورمردان انقلاب در هشت سال دفاع مقدس عمل کنی و ثابت کرد این ملت سترگ و متمدن، نوجوانانی فهیم از جنس علی لندی ها، فراوان دارد که در گوشه و کنار جامعه اسلامی برای کشور عزیز ما در عرصه های مختلف علمی ،فناوری ، ورزشی و امنیتی افتخار آفرینی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.