آخرین خبرها

گزارشی از عزاداری شهادت حضرت امام‌ جعفر صادق (ع) در نورآباد

امروز در سالروز شهادت رئیس مذهب تشیع ؛ مراسم عزاداری در نورآباد دلفان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم حجه الاسلام خانی امام جمعه شهرستان دلفان ضمن عرض تسلیت به دوستداران مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام) به جایگاه نهضت علمی امام صادق (ع) در منابع اهل سنت اشاره و بیان کردند:

💠نهادینه شدن دانش به عنوان بعد تمدنی در ممالک اسلامی مرهون نهضت علمی امام صادق (علیه السلام) بوده و در عصر حاضر گستره این مهم در کانون جامعه پردازی توسط شاگردان بزرگ آن مکتب در حوزه های علمیه برای هدایت نسل امروز به سمت تمدن نوین اسلامی شکل میگیرد.
💠تمدن درقالب یک پدیده انسانی، اجتماعی دارای ابعاد وسیع در حیطه های مختلف است و لزوم اندیشه و دانش برای ساختن تمدن، امری مسلم و اجتناب‏ ناپذیر است و در تمدن اسلامی نیز بُعد علمی آن محصول تلاش‌های ژرف وعمیقی در طول تمدن اسلامی بوده و هست.
💠در عصر حاضر ایران انقلابی با طرح نظام ولائی توسط امام راحل (ره) جهت پیشبرد نظام سیاسی (جمهوری اسلامی)، اقتصادی، امنیتی و فرهنگی بانگاه دینی و کاملا علمی منطبق با واقعیات، بزرگترین معجزه و مدل مدیریتی را به جهان ارائه داده و محصول آن را در نظام جنبش های بیداری اسلامی، آزادی خواه وجبهه مقاومت مشاهده میکنیم .
💠شرطی کردن جمهوریت و حضور مردم در سرنوشت مملکت که امروز در قالب انتخابات می‌باشد خلاف اصول حاکمیت دینی ،عزت، اقتدار و منافع ملی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.