شنبه , ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

گام بلند و محکم بانوی مدال آور دلفانی برای شرکت در مسابقات کاراته کشوری

سارینا فتحی کاپیتان تیم ملی ایران که مدال طلای آسیا و همچنین مدال برنز مسابقات بین المللی را در کارنامه خود دارد صبح امروز با اخذ قرارداد یکساله به تیم هوتن مازندران جهت شرکت در مسابقات لیگ برتر کاراته ایران پیوست.

برای این مدال آور قهرمان همشهری مان آرزوی موفقیت داریم.


» خبرها و گزارش های جدید “صفحه ورزش” را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا / کلیک نمایید)


Skill
50%

یک نظر

  1. سلام بر شما ، ضمن دعای خیر برای سرکار خانم فتحی و همچنین خواهر ایشان و نیز سایر ورزشکاران همشهری و آرزوی توفیقات روزافزون برای ایشان…

    باید عرض کنم ورزشکاران دلفانی بسیاری در رشته های ورزشی مختلف از کاراته تا دو میدانی ، کشتی ، بوکس ، فوتبال و فوتسال و نیز خیلی از رشته های دیگر هستند که ناچارأ بنام تیم های استان های دیگر به میدان می روند و موفقیت هایی نیز کسب کرده اند اما به هر حال این موفقیت ها را مدیون باشگاه های غیر دلفانی هستند.

    باید آرزو کنیم و بگوییم ای کاش ای کاش و ای کاش روزی فرا برسد که در دلفان نیز شاهد تاسیس باشگاه هایی قوی و مناسب در حد مسابقات لیگ برتر کشور باشیم و شاهد آن باشیم مدیرانی از جنس ورزش و از جنس مردم در این شهرستان در رأس امور قرار گیرند و از ورزشکاران و نخبگان ورزشی دلفان حمایت جانانه نمایند تا ورزشکاران ما ناچار نشوند برای به دست آوردن موفقیت های ورزشی راهی تیم های استان های دیگر شوند.

    مجددأ موفقیت های غرورآفرین و پی در پی خواهران فتحی را به ایشان و خانواده محترمشان و همچنین جامعه ورزشی دلفان تبریک می گویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *