جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

گازرسانی به ۵۴ روستای لرستان در دهه فجر/ ضریب نفوذ گازرسانی روستایی ۹۶.۴ درصد است

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: در دهه فجر چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی گازرسانی به ۵۴ روستا، ۱۶۶ واحد تولیدی و صنعتی و ساختمان اداری ناحیه ۲ شهرستان خرم‌آباد با اعتباری بالغ بر ۸۴۰ میلیارد ریال در سطح استان به بهره‌برداری خواهد رسید.

نسیم دلفان – کرم گودرزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در دهه فجر چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی گازرسانی به ۵۴ روستا، ۱۶۶ واحد تولیدی و صنعتی و ساختمان اداری ناحیه ۲ شهرستان خرم‌آباد با اعتباری بالغ بر ۸۴۰ میلیارد ریال در سطح استان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: همچنین گلنک‌ گازرسانی به ۲۰ روستا و ۱۶ واحد تولیدی و صنعتی نیز با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال به زمین زده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با بیان اینکه خدمت به مردم عزیز لرستان و توجه به تمامی نقاط استان در راستای گازرسانی و ایجاد رفاه موجب افتخار همه کارکنان این شرکت است، افزود: در این راستا ضریب نفوذ گازرسانی شهری به ۹۹.۸ درصد و ضریب نفوذ گازرسانی روستایی به ۹۶.۴ درصد رسیده است.

گودرزی بیان داشت: همینطور استفاده از صدر درصد ظرفیت مصوبه شورای اقتصاد در گازرسانی صنعتی در استان بهترین آمار برای پایش عملکرد شرکت گاز استان لرستان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *