شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲

کمک یک میلیارد و ۶۰۰ میلیونی مدیران شهرستان دلفان به مردم فلسطین

 

فرماندار دلفان از کمک یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی مدیران شهرستان به مردم مظلوم فلسطین خبر داد.

اصغر قهرمانی در جلسه شورای اداری دلفان، با اشاره به جنگ نابرابر میان فلسطین و اسرائیل، اظهار کرد: در طی سال‌های گذشته شاهد درگیری‌های فیزیکی متعددی بین فلسطین مظلوم و اسرائیل غاصب بوده‌ایم اما جنگی که به‌تازگی بین آن‌ها رخ داده جگر همه‌ی مردم دنیا را سوزانده است.

وی تصریح کرد: کمک به مردم مظلوم فلسطین وظیفه همه‌ی ماست و در این راستان مدیران ادارات در اقدامی پسندیده توانسته‌اند مبلغ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به‌صورت خودجوش برای مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین جمع‌آوری کنند که این اقدام خداپسندانه جای تقدیر دارد.

فرماندار دلفان همچنین به موضوع انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود: سلامت انتخابات پیش رو برای ما بسیار حائز اهمیت است و باید به همه مدیران شهرستان، دستگاه‌های مرتبط و دست‌اندرکاران در برگزاری انتخابات اعلام کنیم، حق و حقوق احدی نباید در این عرصه به خطر بیفتد، تمام تلاش ما سلامت و یک رقابت سالم در این عرصه با حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی است.

قهرمانی بر ممنوع بودن کشت گیاهان غیرمجاز تأکید و اضافه کرد: در شهرستان دلفان کشت هرگونه گیاه غیرمجاز ممنوع بوده و در صورت مشاهده با صاحبین املاک زراعی و افرای که اقدام به کاشت این‌گونه گیاهان کنند برخورد و قطعاً جرائم سنگینی در نظر گرفته خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *