چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۴۰۳

کشف ۱۹ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری در شهرستان دلفان

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دلفان با اعلام این خبر بیان داشت: در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با فروشندگان سلاح و مواد مخدر و همچنین مالخران با صدور دستورات مقتضی و اجرای قاطع طرح با همراهی فرمانده انتظامی شهرستان دلفان تعداد ۱۹ قبضه انواع مختلف سلاح جنگی و شکاری و ۴۰۰ عدد فشنگ از انواع مختلف کشف و ضبط گردید.

یونس آزاد پور با اعلام اینکه در این رابطه ۱۶ نفر از متهمین سابقه دار دستگیر شده اند افزود: مقدار ۵ کیلوگرم مواد مخدر (سنتی و صنعتی) کشف و همچنین تعداد چهار نفر از خرده فروشان دستگیر و تحویل محاکم قضایی گردیدند.

وی در ادامه به اجرای طرح پاکسازی در خصوص بزه سرقت اشاره کرد و افزود: در این زمینه نیز پنج نفر از سارقان حرفه ای شهرستان دستگیر و اموال مسروقه در مخفیگاه متهمین کشف و ضبط گردید.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دلفان ضمن قدردانی از همراهی مردم فهیم شهرستان با دستگاه های نظارتی در راستای برقراری امنیت پایدار و معرفی متهمین سابقه دار ، از اقدام به موقع و رصد اطلاعاتی و عملیاتی دقیق اداره اطلاعات ؛ پلیس اطلاعات و امنیت و سایر عوامل انتظامی شهرستان قدردانی کرده و گفت: در بازه زمانی حدود یک ماه گذشته تاکنون بیش از ۸۵ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری ، مقدار ۱۰ کیلو انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی و بیش از دهها فقره سرقت کشف گردیده و در این رابطه ۱۰ نفر از افرادی که با سلاح سرد اقدام به قدرت نمایی کرده بازداشت شدند.

وی همچنین تصرح کرد: دستگاه قضایی بدون اغماض و قاطعانه با تمامی افرادی که قصد قاچاق یا حمل سلاح و مهمات ، مواد مخدر ، سرقت و قدرت نمایی با سلاح سرد و گرم را داشته و یا با هرگونه هنجارشکنی موجبات بی ثباتی یا نا امنی شهرستان را فراهم آورند قاطعانه برخورد خواهد نمود.

آزاد پور در پایان بیان داشت: با حمایت قاطع دستگاه قضا از نیروهای نظامی ، انتظامی ، اطلاعاتی و امنیتی در شهرستان، هیچ گونه اقدام خلاف قانونی از رصد اطلاعاتی پنهان نخواهد ماند. ان شاءالله در کمترین زمان ممکن با همکاری مردم شریف و نجیب شهرستان دلفان و کلیه دستگاه های متولی بساط هرگونه هنجارشکنی پرچیده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *