یکشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۲

کشف ۱۵ قبضه سلاح غیرمجاز در لرستان

فرمانده انتظامی لرستان از اجرای طرح ضربتی عملیات مشترک پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان خبر داد و گفت: در این طرح ۱۵ قبضه سلاح شکاری و جنگی و ۴۵ عدد فشنگ غیرمجاز کشف شد.

سردار یحیی الهی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به‌منظور بالا بردن ارتقاء ضریب امنیت شهروندان در سطح استان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با حضور کلیه عوامل انتظامی، پلیس‌های تخصصی و شهرستان‌های تابعه به‌منظور کشف مواد مخدر، جمع‌آوری سلاح و مهمات و غیره در نقاط آلوده و جرم خیز لرستان در چندین مرحله طی ۲۴ ساعت گذشته به اجراء گذاشته شد.

وی تصریح کرد: در این طرح ۱۵ قبضه سلاح شکاری و جنگی و ۴۵ عدد انواع فشنگ غیرمجاز کشف و ۹ نفر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: ضمن پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و کشف بیش از ۷۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۲۰ خرده‌فروش مواد مخدر و معتاد پرخطر دستگیر و جمع‌آوری شدند.

سردار الهی کشف بیش از ۱۵۰ هزار قلم انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از ۷ میلیارد ریال و دستگیری ۹۸ نفر قاچاقچی و سارق سابقه‌دار را از نتایج دیگر این طرح عنوان کرد.


وی با اشاره به توقیف چندین دستگاه خودرو در این رابطه، گفت: پلیس لرستان با همکاری دستگاه قضائی با تمام توان با دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز، قاچاقچیان، سارقان و هنجارشکنان برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *