شنبه , ۲ تیر ۱۴۰۳

کشف انبار احتکار ۳۵ میلیاردی لوازم خانگی در دلفان

 

فرمانده انتظامی استان از کشف انبار لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۳۵ میلیارد ریال در شهرستان دلفان خبر داد.

نسیم دلفان – سردار “یحیی الهی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و امنیت محله محور و مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی، ماموران پلیس آگاهی شهرستان “دلفان” از وجود یک انبار قاچاق کالاهای اساسی در این شهرستان مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این راستا ماموران پلیس آگاهی شهرستان در بازدید از انبار شناسایی شده مقادیر قابل توجهی از کالاهای اساسی قاچاق شده، از قبیل یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و سایر اقلام در برندهای مختلف را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان لرستان در ادامه تصریح کرد: در این عملیات ۹۶ دستگاه ماکروفر، ۸۲ دستگاه جاروبرقی، ۶۸ دستگاه ماشین لباسشویی، ۲۴ دستگاه اجاق گاز،۳۶ دستگاه ضبط صوت بزرگ، ۱۸ دستگاه هود آشپزخانه و ۸ دستگاه یخچال کشف شد که کارشناسان مربوطه ارزش کشفیات مذکور را ۳۵ میلیارد ریال برآورد کردند.

این مقام ارشد انتظامی در لرستان گفت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سردار الهی ضمن تقدیر از شهروندان و مشارکت آنان در تامین امنیت عمومی جامعه، از آنان خواست که در مقابله با قاچاق کالا و سایر مسائل امنیتی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *