یکشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کسب مدال خوشرنگ طلا در مسابقات رزمی جهان (مبارزه ترکیبی) توسط دلاور دلفانی

 

میلاد صحرایی نماینده وزن ۶۵ کیلوگرم تیم ملی اولین طلای تیم بزرگسالان ایران در مسابقات کامبت گمیز رزمی جهان (مبارزه ترکیبی) در تفلیس گرجستان را بدست آورد.

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان میلاد صحرایی در این مسابقات توانست در دور اول ورزشکاری از عمان را در ۲ راند متوالی از پیشرو بردارد و در بازی دوم مقابل رزمی کاری از کشور روسیه با ناک اوت کردن حریف در راند اول بازی را بُرد و به یک هشتم این دوره از بازی ها رسید.

این دلاور دلفانی توانست در بازی سوم نیز مقابل ورزشکاری از آذربایجان در یک بازی سخت و نفس گیر در راند ۳ به پیروزی برسد و مدال برنز خود را قطعی کند در بازی چهارم مقابل رزمی کاری از ترکیه در ۲ راند متوالی به پیروزی رسید و به فینال راه یافت.

میلاد صحرایی در بازی فینال مقابل جرونیف دنسیل از گرجستان قهرمان چندین دوره mma و مبارزات آزاد در دو راند متوالی به پیروزی رسید و مدال خوشرنگ طلا را بدست آورد.

♦ لازم به ذکر است شلوغ ترین و سخت ترین جدول مسابقات به وزن منهای ۶۵ کیلوگرم بزرگسالان تعلق گرفت که دلاور دلفانی نفر نخست این وزن توانست مدال طلا را به گردن بیاویزد.


 

» خبرها و گزارش های جدید “صفحه ورزش” را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *