چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۴۰۳

کاپ اخلاق در هفته خبرنگار می رسد به قهرمانی فرماندار دلفان

 

سال گذشته یک کانال تلگرامی (که البته هیچ ارتباطی با رسانه های خبری و رسمی شهرستان نداشت) تشکیل شد، در این کانال که گردانندگان آن ناشناخته و مخفی بودند به چند نفر از مسئولان شهرستان بخصوص فرماندار دلفان توهین های زیادی شد تا اینکه بعد از بررسی‌های انجام گرفته گردانندگان کانال شناسایی شدند، مطالب کانال انصافا حاوی توهین های زیادی بود که با ادبیاتی کوچه بازاری چند نفر از مسئولان شهرستان را مورد تخریب قرار می دادند.

با گزارش و شکواییه فرمانداری دلفان ، افراد مورد نظر به دادگاه احضار شدند و پس از تحقیقات و بازجویی های بایسته و اثبات انتشار مطالب توهین آمیز و تهمت های ناروا ، در نهایت افراد مورد بحث محکوم شدند به ویژه فرد اصلی تشکیل دهنده کانال که به شش ماه حبس و همچنین جریمه محکوم شد.

اما روز گذشته قبل از شروع مراسم تجلیل از خبرنگاران در فرمانداری ، متوجه شدیم اصغر قهرمانی فرماندار دلفان با آگاهی از متن حکم صادره و محکوم شدن شخص توهین کننده رضایت خود را اعلام نموده تا مانع از اجرای حکم گردد.

بدون شک این حرکت فرماندار دلفان قابل تقدیر است و خبرنگاران شهرستان هم از ایشان بخاطر بخشش و گذشت این افراد در هفته خبرنگار تقدیر می نمایند.


 
Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *