دوشنبه , ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

کار فرهنگی بزرگ / سلام فرمانده‌ به بهترین شکل ممکن بر هدف نشست

سلام فرمانده‌ به بهترین شکل ممکن بر هدف نشسته و بدجوری محور فتنه و شرارت را سوزانده است…

✍رضا محمدی
وقتی می‌گوییم کار فرهنگی قوی و دلچسب یعنی همین ، این شعر و آهنگ زیبا و روح نواز یک کار فرهنگی بسیار قوی بود که امروز آٽارش را نه تنها در مناطق مختلف ایران که در مناطقی از کشورهای مسلمان ملاحظه می‌کنیم.

استقبال بی‌نظیر از این شعر به کنار ، وقتی می‌بینیم این کار فرهنگی ارزشمند به چه شدتی مورد هجمه‌ی بی‌خردان قرار گرفته و این آهنگ را روی تصاویر نامتعارف و حتی مستهجن قرار می‌دهند تا شاید بتوانند از ارزش این کار بزرگ انقلابی فرهنگی بکاهند ، این نشان می‌دهد #سلام_فرمانده‌ به بهترین شکل ممکن بر هدف نشسته و بدجوری محور فتنه و شرارت را سوزانده است.

از رسانه‌های معاند و خارج نشین که جز این نمی‌شود انتظاری داشت اما اینکه چرا سلام به حضرت بقیه الله العظم (عج) اینگونه یک قماش منفور در ایران اسلامی را سوزانده و تاب را از آنان گرفته اندکی جای تأمل دارد.
نه تنها بسیاری از رسانه‌های وابسته به این جریان لجن‌پراکن حاضر به انتشار تصاویری از تجمع بزرگ فرهنگی دیروز نشدند که حتی خیلی از قلم‌فروشان این قماش در تقبیح این کار ارزشمند قلم‌فرسایی کردند و این همایش فرهنگی که از چند هفته پیش برنامه ریزی شده بود را یک جشن شادانه در مقابل مصیبت غم‌انگیز چند روز پیش آبادان قلمداد کردند.

آیا این حضور پر انرژی و خانوادگی دیروز سرشار از معنویت به همراه مداحی و دعا و نیایش بود یا جشن و پایکوبی در مقابل مصیبت آبادان؟ این قلم‌فروشان پوچ مغز تا چه اندازه می‌توانند احمق باشند که گمان کنند چنین تحلیل های بی‌شرمانه‌ای می‌تواند مورد تایید جامعه قرار گیرد.

چند روز پیش یکی از فعالان همین قماش منفور و متعفن توئیت زده بود که ای کاش در ورزشگاه آزادی به هنگام این تجمع بزرگ که اکثریت کودکان و نوجوانان بودند یک انفجاری رُخ دهد!!!

ببینید ما با چه نوع تفکر کثیفی در این کشور مواجه هستیم!

ما با یک تفکر کثیف که نه بلکه با یک غده سرطانی چرکین مواجه هستیم که به امید خدا روز به روز لجام‌گسیختگی و شرارت این تفکر بر مردم آشکارتر شده و بیشتر از هر زمانی مورد نفرت عمومی قرار خواهند گرفت.

#سلام_فرمانده


» سایر یادداشت های ارسالی را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

» خبرها و گزارش های “بخش مذهبی” نسیم دلفان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

» خبرها و گزارش های “بخش سیاسی” نسیم دلفان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)


Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *