آخرین خبرها

چند پیام شهروندان خطاب به مسئولین شهرستان

تعدادی از پیام های شهروندان خطاب به مسئولین که اخیرأ به دستمان رسیده در زیر جهت ملاحظه و پیگیری مسئولان امر منتشر می‌شود

⁦✍️⁩ سلام قابل توجه اعضای محترم شورای تامین شهرستان دلفان
احتراما اهالی کوی بهارستان از سمت منبع آب تا تپه شهدا از دست معتادین و دزدا امنیت و آرامش نداریم.
جنگل های اطرف تپه ومنبع آب شده جولانگاه معتادین ومتحجرین که شب و روز آسایش وامنیت ما رو سلب کردند.
بیشتر اموال سرقتی شهرستان را می شود در آنجا پیدا کرد حتی تمام درختان را هم شکسته وچهره زشتی را به منطقه تحمیل کرده اند تا جایی که جرات نمی کنیم چه روز و چه شب از منزل خود خارج شویم وحتی بچه هامون هم باید در خانه بمانند به نحوی که هیچ کس جرات نمی کند بچه خود را تنها داخل کوچه رها کند.
جمعی از اهالی کوی بهارستان

⁦✍️⁩ سلام لطفاً صدای ما رو به گوش مدیر محترم آموزش و پرورش شهرستان دلفان برسونید ؛ ما از سال ۹۰ تا سال ۹۲ سه دوره فعالیت نهضت سواد آموزی داشتیم که شامل حالمون هم شد و کلی پرونده تشکیل دادیم ولی متاسفانه هیچ خبری از تعیین و تکلیف نشده هنوز، و میفرمایند چون از سال۹۲ به بعد فعالیت نداشتین شاملتون نمی‌باشد.

⁦✍️⁩ سلام تو رو خدا به گوش فرماندار محترم برسونید یه فڪری بحال این بانڪ ملی جنب فرمانداری بڪنه ؛ ڪلا دوتا ڪارمند داره بخدا ساعت هشت نیم صبح برای یک کار ساده (تعویض ڪارت) رفتم اونجا ساعت دوازه‌وربع ظهر ڪار راه افتاد.
نزدیڪ صد نفر تو نوبت وایساده بودن بیشترشون ساعت ها تو نوبت بودن آخرشم دست خالی برگشتن. آقای فرماندار تو رو خدا یه ڪاری برای این بانڪ انجام بده یا چند نیرو اضافه ڪنن .یا ڪلا تعطیلش ڪنن تا مردم مجبور نشن ساعت ها تو صف باشن آخرشم دست خالی بر گردن. شڪ ندارم امروز تو بانڪ بالای بیست نفر به ڪرونا گرفتار شدن

✍️ ⁩سلام وخسته نباشید خدمت همه عزیزان .
از ریاست محترم مخابرات شهرستان عاجزانه تقاضا داریم که نسبت به سایت مخابراتی حشمت اباد(کمره)اقدامی بفرمائید.همه امتحانات ما دانش اموزان مقطع راهنمایی و بالاتر مجازی برگزار میشن. بخدا مجبوریم موقع امتحانات بریم تو پارک های شهرستان امتحان بدیم چون تو این اوضاع کرونا نمیشه خونه اقوام رفت.
لطفا نسبت به حل مشکلات ما اقدامی بفرمائید.

✍️ ⁩با سلام عرض خدا قوت
بنده چند ماه است که که یک سرویس (adslوایفای ) گرفتم که ماهانه ۴۰ گیگابایت حجم به من میده اما به خاطر کندی و قطع و وصل مداوم (در شرایطی که کلاس و مدرسه کلاً مجازی شده ) ماهانه ۵ گیگ بیشتر مصرف نمیشود چندین بار هم از قسمت پشتیبانی سامانه درخواست رسیدگی کردم اما متاسفانه هیچ گونه اقدامی انجام نمیدهند و این اواخر پیام‌هایی که به قسمت پشتیبانی میدم باز میکنند اما هیچ جوابی نمیدهند تو را به خدا این پیام را منتشر کنید شاید رئیس مخابرات اقدامی انجام دهند.

⁦✍️⁩ سلام ؛ چرا چند ساله که مخابرات فکری به حال وضع آنتن دهی و نت مزخرف منطقه مسکن مهر نمیکنه ؛ بچه های ما چه گناهی کردن که تو قرن ۲۱ باید شب و روز منتظر باشن ببینم کی نت کمی بهتر میشه تا برن تو برنامه شاد و از درس عقب نمونن ؛ چرا فقط بلدن پول وایفای و بسته های گوشی رو گرون کنن و فکری به حال کیفت نت دهی و آنتن دهی این منطقه مسکن مهر نمیکنند….ما پول بسته نت میدیم ولی نتی وجود نداره که ازش استفاده کنیم….سریعا پیگیری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.