جمعه , ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

پیگیری نسیم دلفان نتیجه داد ، ارسال نفت سفید به مناطق محروم شهرستان

طی روزهای نسیم دلفان با انتشار گلایه برخی ساکنان مناطق محروم از گاز شهری در این شهرستان نوشت:

✍️ بعضی از اهالی ساکن در روستاهای دلفان که از نعمت گاز شهری بی بهره‌اند و همچنان از نفت سفید جهت گرمایش خانه‌هایشان استفاده می‌کنند ، در گفتگو با خبرنگار نسیم دلفان، مدعی شدند متاسفانه میزان سهمیه تخصیصی بسیار کم بوده و با توجه به برودت هوا طی ماه های پیش رو علاوه بر مشکلات اقتصادی موجود با مشکل تهیه سوخت نیز مواجه هستند… (ادامه این گلایه را اینجا مطالعه نمایید / کلیک نمایید)

این گلایه مردمی علاوه بر انتشار در رسانه ، از طریق گفتگوی تلفنی با مسئولان شهرستان و همچنین حضور میدانی خبرنگار نسیم دلفان در منطقه مورد پیگیری قرار گرفت.

و اینک روابط عمومی فرمانداری دلفان از اعزام کاروان حمل سوخت نفت سفید توسط فرمانداری و به همت قرارگاه بسیج محرومین استان و شهرستان به منطقه محروم میربگ جنوبی خبر داد.

در این خبر آمده است: اصغر قهرمانی فرماندار دلفان به همراه معاونین فرمانداری و بخشداران مرکزی و کاکاوند و همچنین مدیر راهداری در حرکتی جهادی اقدام به راه اندازی کاروان سوخت نفت سفید به مناطق محروم میربگ جنوبی نمودند، این کاروان شامل ۱۰ نیسان و تراکتور حمل سوخت بود که اقدام به توزیع نفت در میان مردم این منطقه نمودند.

توزیع نفت در بین روستاهای (عزیز کشته، گردکانه، گنج دره، خداوروی، فاضل آباد، شینه و سرمرنگ‌) با نظارت مستقیم فرماندار و هیأت همراه صورت گرفت.

در حاشیه این برنامه ، راه ارتباطی فاضل آباد و زیور از آخرین روستاهای دهستان میربگ جنوبی به بخش مرکزی مورد بازدید قرار گرفت ، همچنین پیگیری مشکلات معیشتی ساکنان تعدادی از روستاهای این منطقه در دستور کار قرار گرفت.

خبرنگار نسیم دلفان : یوسف عادلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *