جمعه , ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

پیگیری خسارات ناشی از بارش های سیل آسای اخیر و همچنین سیل سال ۹۸ در دلفان

 

دیدار مدیرکل راهداری لرستان و مدیر کل ستاد بحران استان ، معاونت عمرانی فرماندار و مدیران راه و راهداری دلفان با امام جمعه شهرستان

در این دیدار حجت الاسلام خانی در مورد خسارات ناشی از بارندگی و سیل اخیر نسبت به زیرساخت راه دسترسی بالغ بر ۲۰ روستا در مناطق میربگ جنوبی و شمالی و چندین روستای بخش های دیگر و خسارات بعضی از منازل روستایی خواستار پیگیری تخصیص اعتبار از محل اعتبارات ملی و تسریع در جبران خسارات شد.

وی بیان نمود: اعتراض به حق مردم نسبت به مطالبات سیل ۹۸ در حوزه های زیرساختی و کشاورزی و باغات بایستی پاسخ داده شود.

امام جمعه دلفان همچنین بر نیاز جدی و ضروری احداث راه سازی ، آسفالت یا روکشی آسفالت راه دسترسی بعضی از روستاهای شهرستان تاکید کرد.

پس از صحبت های امام جمعه ، مدیرکل ستاد بحران استان نسبت به تامین و تخصیص اعتبار بعد از تعیین نظر کارشناسی و فنی در سریعترین وقت جهت جبران خسارات ناشی از سیل اخیر تاکید و قول جدی دادند.

در پایان مدیرکل راهداری استان نیز به تخصیص اعتبار و بسته شدن قرارداد و اقدام در سریعترین زمان ممکن نسبت به احداث راه سازی و آسفالت ۳۰ کیلومتر راه روستائی در بخش میربگ جنوبی (روستاه های گردکانه، شینه حاجی آباد، فاضل آباد زیور، ده یوسفان، فاضل آباد و گرگعلی نوروز) و بخش کاکاوند (اشرف آباد بوربور علیا و سفلی و چشمه خانی) از محل اعتبارات سال ۱۴۰۲ اشاره نموده و قول داد هرچه سریعتر شروع به کار خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *