جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲

پیش ثبت‌نام بیش از یک هزار داوطلب در لرستان برای انتخابات مجلس / ثبت نام ۱۰۳ نفر در حوزه دلفان و دلفان

 

رئیس ستاد انتخابات لرستان از پیش‌ثبت‌نام یک هزار و ۶۹ متقاضی نمایندگی انتخابات مجلس در استان خبر داد.

نسیم دلفان – احسان یاوری شامگاه ۲۲ مردادماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: یک هزار و ۶۱ داوطلب برای نمایندگی در حوزه‌های انتخابیه لرستان پیش ثبت‌نام خود را قطعی و مدارک را بارگذاری کرده‌اند.

وی با اشاره به رشد ۲۰۰ درصدی ثبت‌نام متقاضیان نمایندگی انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان نسبت به دور گذشته افزود: در دور گذشته ۴۰۸ نفر متقاضی نمایندگی در انتخابات مجلس بودند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: از مجموع هزار و ۶۱ نفر متقاضی نمایندگی ۹۴۲ نفر آقا و ۱۱۹ نفر خانم ثبت‌نام کرده‌اند.

یاوری بیشترین تعداد خانم در مرحله پیش ثبت‌نام را در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی با ۵۱ نفر اعلام کرد و افزود: بروجرد ۲۷ نفر خانم و کمترین حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان با ۵ نفر خانم است.

وی اضافه کرد: بیشترین تعداد ثبت‌نام کنندگان در شهرستان خرم‌آباد و چگنی با ۳۶۲ نفر و حوزه انتخابیه بروجرد ۲۱۵ نفر و کمترین ثبت‌نام در حوزه‌ انتخابیه پلدختر و معمولان با ۴۷ نفر است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری لرستان بیان کرد: افراد شرکت‌کننده با مدرک دکتری تخصصی ۱۳۹ نفر، متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد ۷۸۱ نفر، مدرک کارشناسی ۹۹ نفر، کاردانی ۱۳ نفر و مدرک حوزوی ۲۹ نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

 

▫️ پیش ثبت نام بیش از ۱۰۳ نفر در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله

بر اساس اطلاعیه ستاد انتخابات لرستان با پایان مهلت پیش ثبت نام حداقل ۱۰۳ نفر در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله در مرحله پیش ثبت‌نام دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که از این تعداد ۹ نفر خانم و ۹۴ نفر آقا ثبت نام کرده اند.


 

» خبرها و گزارش های “بخش سیاسی” نسیم دلفان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *