جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

پیام شهروندان / آموزش و پرورش کاکاوند پاسخگو باشید


✍️ سلام ، لطفا در مورد نحوه بکارگیری نیروهای نهضتی و امتیاز و رشته آنان شفاف سازی کنید.

چرا افرادی با امتیاز بسیار بالا باید برای استخدام و بکارگیری آواره تهران و کرج و اصفهان و بروجرد و دیگر شهرها شوند و همسر فلان معاون باید با امتیازی به مراتب بسیار پائین تر در دلفان جذب شود.

باید باور داشت که همین تبعیض ها و پارتی بازی هاست که باعث بدبینی مردم می شود …

✍️ با سلام بر مدیریت رسانه نسیم دلفان ، چرا از ظلم بزرگ و بکارگیری حدود ده نفر غیر بومی (شهرستان همسایه) به سفارش شخص خاص در آموزش و پرورش کاکاوند خبر نمی زنید؟ جالب اینکه به همین تعداد معلم دلفانی تازه استخدام شده و حتی بیشتر از این تعداد آواره شهرهای دیگر شده اند و اکثر هم بانوان هستند.
مسئولان آموزش و پرورش نورآباد و کاکاوند پاسخ دهند اگر واقعا معلم نیاز دارید چرا از شهرستان همسایه وارد می کنید؟ چرا معلمان دلفانی خودمان را بکارگیری نمی کنید تا آواره شهرهای دیگر نشوند؟
همین معلمان بکارگیری شده غیر بومی که الان سهمیه استخدام و چارت ما رو پُر می کنند یکی دو سال بعد با سفارش اشخاص خاص به شهر خود می روند و باز هم ما می مانیم و کمبود نیروی معلم.

چرا باید بخاطر حفظ صندلی خود زیر بار چنین ظلم هایی (با تاکید و زورگویی شخص خاص) بروید و اینگونه حق همشهریان خود را پایمال کنید؟

آیا به نظرتان روز قیامتی هم وجود ندارد که یک روزی جوابگوی این ظلم هایتان باشید؟

پی‌نوشت – نسیم دلفان پیام های فوق را نه تایید می کند و نه تکذیب ، حق پاسخگویی برای مسئولان آموزش و پرورش شهرستان محفوظ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *