پیام وخطبه های مکتوب امام جمعه شهرستان دلفان (دهم اردیبهشت ۱۴۰۰)

هنر سردارعزیز اسلام شهیدسلیمانی این
بود که دیپلماسی ما را به خدمت امنیت ومنافع ملی گرفت ودشمن رادرمیدان دیپلماسی ناکام گذاشت.


🔹 — حجه الاسلام خانی امام جمعه شهرستان دلفان نسبت به نعمت پرافتخاروباعزت میدان مبارزات دیپلماسی شهید سلیمانی اشاره و بیان کردند:

شهید بزرگ و سردار بی بدیل مقاومت حاج قاسم عزیز نماد جاودانه مرد میدان است که خود نه به تنهایی سرمایه بی نظیر اجتماعی برای ایران و محور مقاومت محسوب می شود بلکه جهاد گمنامانه و مقتدرانه اوتهدید بسیاری را از سر ایران و منطقه و حتی جهان دور کرد و تدابیر کم‌نظیر او علاوه بر معرفی او به عنوان یک ابر فرمانده از اویک دیپلمات کارکشته و بی‌نظیر ساخت که شگفتی سیاستمداران برجسته جهان را برانگیخت.❕امروز هم آنچه در میدان رقم خورده و منجر به اقتدار ایران اسلامی در منطقه ومعادلات سیاسی جهان شد، پای میز مذاکرات به نتیجه نرسید و مذاکرات ثمره‌ای را در تحریم‌ها و رفع تهدیدها علیه ملت ایران نداشت بلکه صلابت ،اقتدار وامنیت ملی در میدان قهرمان همیشه ماندگار ما حاصل گرید.واین چیزی هم نیست جزخاصیت ایمان،صداقت وعشق خدمت به مردم که درسرداردلها تبلور پیداکرد.


❕❗️امام جمعه شهرستان دراظهارات بی پایه و اساس اخیر بیان داشتند:

اظهارات اشتباه اخیرو همچنین شرایط منطقه و نقش سردار سلیمانی نشان از این مهم دارد که بعضامتوجه این موضوع نشده اند که باید دیپلماسی در خدمت امنیت کشور وضامن منافع ملی باشد.

❕ونیاز است بازنگری شود که حاج قاسم درقرار ملاقات با نخست وزیر عراق ومیدان دیپلماسی به شهادت رسید.وتشخیص داددرمیدان دیپلماسی با چه کسی روبروست وامروز هم آنچه در میدان رقم خورده است اقتدار نظام اسلامی ایران در منطقه و جهان است.وباید این دستاورد رامراقبت کرد.


❗️لذاوزیر خارجه به عنوان دیده بان حفاظت از منافع و امنیت ملی در عرصه دیپلماسی بایدباهوشمندی و کیاست با مسائل مواجه شود زیرا در همه دنیا میدان و دیپلماسی دو بال امنیت ملی هر کشور محسوب می شوند در همه دنیا این میدان است که فضا را برای داشتن برگ برنده بیشتر در میز مذاکره فراهم می کند.

⭕️ — خطیب نماز جمعه شهرستان دلفان درادامه بیان کردند:

انتظار داریم مراجع ذیربط مانند شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن وقوه قضائی و دستگاه‌های امنیتی به این موضوع ورود کنند و طراحان و مباشران و عوامل نفوذی را شناسایی و محاکمه و مجازات نمایند و تدابیر لازم را برای پیشگیری از وقوع اینگونه حوادث فراهم سازند.


🔻 — مشارکت حداکثری مردم کارآمدی نظام را تقویت و دشمنان نظام راناامید خواهد کرد.

🔹حجه الاسلام خانی امام جمعه شهرستان دلفان دراهمیت انتخابات آینده ریاست جمهوری وشورای شهر و روستاها وبخش مطرح نمودند :

حضور حداکثری مردم  پای صندوق‌های رأی کارآمدی نظام را افزایش داده وباعث می‌شود،منتخب مردم با پشتوانه قوی ازآرا مردمی در احقاق حقوق وخدمت به کشورومصالح ملت در دنیای امروز وضعیت کشوررادرجهان ارتقا دهد.

❕وی با اشاره به ویژگی‌های مدیر ترازانقلاب بیان کردند:

فرد مومن، متعهد، پاک دستی که روحیه امید، نشاط و انقلابی‌گری در او وجود داشته باشد گزینه مناسبی برای حضور درمدیریت کشور است وضروری است که درفضای سالم انتخابات مورد حمایت قرار گیرد.


🔻– القای ناکارآمدی نظام؛ حربه دشمن برای کاهش سطح مشارکت مردم درصحنه های سیاسی کشور است.

🔹امام جمعه شهرستان دراهمیت موضوع انتخابات اشاره نمودند:

سرنوشت‌ساز ترین صحنه سیاسی و اجتماعی کشور انتخابات ریاست جمهوری است که مردم شریف ایران به اهمیت آن آگاه هستند.

ونیاز است چهره‌های تأثیر گذار سیاسی و اجتماعی با حضور درسطوح مختلف جامعه و بهره گیری از رسانه‌ها و فضای مجازی، اهمیت حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی و شاخص‌های دولت کارآمد و انقلابی را برای مردم تبیین کنند.


《وفّقـنا اللهـم لما تحب و ترضی، واهـدنا الی السداد، فانّک خیر موفق و هـاد.》♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️♻️

#روابط__عمومی__دفتر_امام__جمعه__شهرستان__دلفان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.