پیام نوروزی فرماندار شهرستان دلفان

یا مقلب القلوب و الابصار،یا محول الحول والأحوال حول حالنا إلی احسن الحال

✅ سال ۱۳۹۹ را با شیوع ویروس کرونا آغاز کردیم و به پایان رساندیم،روزهایی که هنوز مردمان عزیز شهرمان با مشکلات آن مواجه هستند ، هر چند مشکلات به وجود آمده درد و رنج هایی را به همراه داشت، ولی درس با هم بودن و به یاد هم بودن آن را در پویش های این روزها در بخشش ها و نوع دوستی بی نظیر مردم دلفان مشق کردیم،امیدوارم با دست در دست هم به مهر و با جان‌فشانی پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌ها و با اتحاد و همراهی بیش از پیش مردم هر چه زودتر، این روزهای سخت را سپری کنیم و شاهد بهترین روزها برای شما مردم باشیم.

✅به خوبی آگاهیم که شیوع ویروس کرونا کام و جشن نوروز باستانی ما را تلخ کرده، ولی موسم بهار است و «جهان از باد نوروزی جوان» و دگرگونی جهان در موسم بهار، ما را به فردای بهتر نوید می‌دهد و به روزهای بهتر و پایان دشواریها امیدوار خواهیم شد.
با اتکال به خدای بی‌همتا و همدل با همه مردم عزیز دلفان برای رهایی از این روزهای سخت با «ماندن در خانه و نرفتن به سفر،» از حضرتش می‌خواهیم حال ما را در سال ۱۴۰۰ احسن بگرداند و از بیماری و نداری دورمان بدارد. از سختی بر ما بکاهد و راه پیروزی و بهروزی را بربگشاید و کام دل همه شهروندان این دیار برآید.

✅وظیفه خود می‌دانم به‌عنوان خدمتگزار مردم شریف شهرستان دلفان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بهترین تبریکات و دعاهایم را به مناسبت سال نو شمسی صمیمانه تقدیم نمایم و برای‌تان حال خوب، سال نیکو و سرشار از امید و سرزندگی و سلامتی تمنا کنم و به شما مردم عزیز اطمینان خواهم داد که همچون همیشه با افتخار در کنار شما خواهیم بود و برای برطرف کردن گوشه ای از مشکلات شما کوتاهی نخواهیم کرد.
🌺🌺🌺🌺🌺
نورالدین درمنان
فرماندار شهرستان دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.