پیام مهم و سوال برانگیز یک شهروند دلفانی

 

یکی از شهروندان با ارسال پیام زیر نوشت:

✍️سلام و درود بر مدیریت محترم پایگاه خبری نسیم دلفان و مخاطبان گرامی تان

در بحث انتخابات بهترین گزینه برای روشن شدن افکار عمومی موضوع مناظره ها بوده که مردم هم به خوبی استقبال کردند و تاثیر بسزایی در انتخاب های مردم داشته و دارد.

خوب خداروشکر این بار در بحث نمایندگی مجلس هم صدا و سیمای مراکز استانها بستر لازم برای تبلیغات تلویزیونی و مناظره را آماده کرده اند. روز گذشته مناظره بین کاندیداهای حوزه سلسله و دلفان با دعوت از همه کاندیداها در مرکز سیمای لرستان انجام گرفت و برنامه ضبط شد تا در ایام تبلیغات (بزودی) پخش گردد.

اما در کمال تاسف از ۳۲ کاندیدای این حوزه فقط و فقط ۶ نفر (دو نفر از دلفان و چهار نفر از سلسله) حضور داشتند و بقیه جرأت حضور در این مناظره را نداشتند!!!

یکی نیست بپرسه بقیه کاندیداها به ویژه چند کاندیدای پر ادعا که خود را هم پیروز میدان میدانند از جمله نماینده فعلی آقای ابراهیمی و همچنین آقای محمدی چرا حاضر به مناظره نشدند؟؟؟

مردم عزیز! آیا اینکه این افراد به ویژه نماینده فعلی حاضر نشد در مناظره پاسخگوی عملکرد خود باشد برایتان جای سوال نداشت؟ چرا به کسانی بها می دهیم که حتی جرأت یک مناظره ساده را هم ندارند؟

واقعأ چرا به این موضوع یه ذره فکر نمی کنیم و در افکار عمومی جامعه چنین اشخاصی را مورد مؤاخذه قرار نمی دهیم؟ مطمعنأ کاندیداهای فراری از مناظره ده ها دلیل بی اساس خواهند آورد مثلأ اینکه به ما پیامک ارسال نشده و ده ها دلیل دیگر ، اما این را بدانید صدا و سیمای مرکز لرستان به تمام کاندیداهای ثبت نام شده برای تبلیغات تلویزیونی پیامک مناظره ارسال کرد ولی فقط ۶ نفر حاضر به ضبط برنامه مناظره شدند و نباید از این موضوع به راحتی عبور کرد ، باید آنان را در مقابل افکار عمومی پاسخگو کنیم.

برای دیدن نام شش نفر حاضر در مناظره (اینجا را کلیک نمایید.)


 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *